Sprando masažas ir jo nauda žmogaus organizmui

2021-07-12, Pranešimas spaudai

Masažas - rankomis ar įranga atliekamas viso kūno  laisvas spaudimas, tempimas, dilgčiojimas, vibracija ir kiti fiziniai veiksmai minkštose kūno dalyse, kad teigiamai veiktų kūną ar jo dalis. Jis gali būti taikomas atskiroms kūno dalims arba visam kūnui. Masažas padeda pagerinti kraujotaką, išgydyti kai kurias traumas ir sumažinti stresą, sistemingas masažo taikymas paprastai vadinamas masažo terapija ir atliekamas kvalifikuoto masažuotojo. Kai masažas atliekamas siekiant pagerinti sveikatą ir atkurti žmonių darbingumą bei psichinę ir fizinę jėgą, jis vadinamas fizioterapiniu masažu. Masažuojant taip pat galima naudoti pagalbinę įrangą-masažuoklį. Masažuoklis palengvina masažuotojo darbą, taip pat gali būti atliekamas namuose.

Masažo pagalba galima sumažinti nuovargį, pagerinti kūno formas ir palengvinti skausmą. Kiekvienas programos metodas turi mažą paslaptį, todėl kiekvieno metodo poveikis yra skirtingas. Reguliarus masažas gali sumažinti įtampą ir nuovargį, atpalaiduoti įsitempusius raumenis, judinti sąnarius, atjauninti visą kūną , pagerinti nuotaiką ir pagerinti laimę.. Masažas yra ypatingas savo  kiekybiniais mechaniniais ir refleksiniais poveikiais. Gydomasis masažas gali atkurti pažeistų kūno dalių funkciją, taip, jis pašalina skausmą ir raumenų nuovargį, įtampą, gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, šalina spazmus ir atstato sąnarių judrumą. Jei karščiuojate, Jus kankina ūminis uždegimas, nėštumas ar žindymo laikotarpis, menstruacijų metas, turite alergijas, odos bėrimus, naviko ligas, limfinius ir panašius uždegimus, neturėtumėte atlikti kaklo ir pečių masažo. Dėl kontraindikacijų rekomenduojama pasikonsultuoti su savo gydytoju ar masažo terapeutu, jie prieš atlikdami masažą jus įspės apie visas sveikatos problemas.

Jei patiriate spaudimą, Jums bus būtinas kaklo ir pečių juostos masažas, kitaip vadinamas sprando masažas.  Masažas gali padėti atpalaiduoti kaklo ir pečių raumenis ir palengvinti įtampą. Kaklo masažas yra labai svarbus žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, ypač tiems, kurie dažniausiai dirba prie kompiuterio, nes atliekant tokį darbą kaklas tampa įtemptas ir atsiranda nuovargis. Laikui bėgant skausmas tik didėja ir žmogus jaučiasi labai pavargęs. Net kaklo ir pečių skausmo gydymas dažnai susijęs su druskos kaupimusi ir osteochondrozei, dėl to šią problemą reikia gydyti. Tai teigiamai veikia kraujotaką, šildomai veikia kraujagysles, atpalaiduoja kaklo ir pečių raumenis, padeda gerinti limfinę  kraujotaką. Atrodo, kad kaklo masažo nauda nekelia abejonių, todėl, jei norite išbandyti patys ar padovanoti tokią dovaną savo artimiesiems,dovanų kuponas bus puikus jūsų pasirinkimas už labai palankią kainą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?