Moteris, išgėrusi vaistų, mirė. Mušėsi ir namuose, ir gatvėse

2015-02-25, Stasys BIELSKIS
Asociatyvi trend.az nuotrauka
Asociatyvi trend.az nuotrauka

Praėjusį savaitgalį daugiausia policijoje užregistruotų nusikaltimų – smurtas artimoje aplinkoje ir muštynės gatvėse. Gal tokiai gausybei pykčio protrūkių kokios nors reikšmės turėjo penktadienį prasidėjusi Mėnulio pilnatis? O kas galėtų suskaičiuoti, kiek dar žmonių išsidaužė „mordas“, bet policijai nepasiskundė?

Nusižudė 38-erių metų moteris

Vasario 21-osios paryčiais, apie 4 val. 30 min., namuose, esančiuose netoli Pagėgių, Būbliškės kaimo Dvaro gatvėje, rastas moters, gimusios 1976 metais, kūnas be išorinių smurto požymių. Artimųjų teigimu, moteris išgėrė visą dėžutę vaistų.

Dėl šio įvykio Pagėgių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirusiosios moters motina vakar popiet buvo atvykusi pas Pagėgių seniūną Dainių Maciukevičių, kuris jai išrašė leidimą laidoti dukros kūną kapinėse.

Pasak seniūno, nelaimėlės šeima buvo laikoma problemine. Moteris turėjo sugyventinį, pati savo vaikų neaugino, atidavė juos į vaikų globos namus. Vyresnieji jau gyvena ir dirba užsienyje. O jų mamos vienintelės pajamos būdavo socialinės išmokos.

Dukra mušė tėvą, vyras – žmoną

Vasario 21 dieną, apie 11val., viename iš Šilutėje, Laisvės alėjoje, esančių namų jauna moteris naudojo smurtą artimoje aplinkoje prieš tėvą, gimusį 1971 metais. Dukra iškeikė jį necenzūriniais žodžiais, o rankų nagais subraižė jam veidą.

Moteris uždaryta į laikino sulaikymo kamerą.

Sekmadienį, apie 17 val. 20 min., namuose, esančiuose Švėkšnos seniūnijos Inkaklių kaime, vyras, gimęs 1979 metais, naudojo smurtą artimoje aplinkoje prieš savo žmoną, gimusią 1982-aisiais. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Jaunimas pliekėsi viešose vietose

Vasario 22-ąją, 30 min. po vidurnakčio, nukentėjo jaunuolis, gimęs 1994-aisiais.  Prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje, esančioje Saugų kaime, Mažosios Lietuvos gatvėje, po žodinio konflikto kitas asmuo jam keletą kartų kumščiu trenkė į galvą, todėl buvo nuskelti trys dantys. Nukentėjusiajam nustatytas rankos piršto lūžis, o dėl įtariamo žandikaulio lūžio jis išsiųstas į ligoninę diagnozei patikslinti.

Sekmadienį, apie 17 val., prie namo Šilutėje, Sodų gatvėje, vyrą, gimusį 1963 metais, užpuolė trys nepažįstami jauni vyrai. Spirdami kojomis ne mažiau kaip 10 kartų į galvą ir kitas kūno vietas iš kišenės ištraukė jam priklausantį mobiliojo ryšio telefoną ,,Samsung“ bei piniginę, kurioje buvo 196 eurai. Vyras gydomas Šilutės ligoninės Traumatologijos  skyriuje. Nuostolis – 216 eurų.

To paties sekmadienio vakarą, apie 21 val., vyrą, gimusį 1965 metais, Šilutės miesto Laisvės alėjoje užpuolė du nepažįstami, apie 16-18 metų jaunuoliai. Jie panaudodami fizinį smurtą kojomis spyrė aukai ne mažiau kaip 7 kartus į galvą ir kitas kūno vietas bei atėmė jam priklausančią piniginę, kurioje buvo asmens tapatybės kortelė, pasas bei mobiliojo ryšio kortelės. Nuostolis – 12 eurų.

Vasario 22-ąją Šilutės policijoje registruotas pareiškimas, kad vasario 21-ąją, apie 21 val., vyriškį, gimusį 1978 metais, Katyčių miestelyje, už parduotuvės, sumušė nepažįstamas asmuo. Po apžiūros ligoninėje nukentėjusiajam įtarus žandikaulio lūžį, vyras išsiųstas į Klaipėdos ligoninę.

Sekmadienį, apie 14 val. 45 min., prie prekybos centro, esančio Šilutėje, H. Šojaus gatvėje, jaunuolį, gimusį 1991 metais, sumušė du iš matymo pažįstami 16–20 metų amžiaus asmenys, suduodami ne mažiau kaip 5 kartus kumščiais į galvą.

Šeštadienio naktį, apie 1 val. 20 min., klube, esančiame Šilutėje, Dariaus ir Girėno gatvėje, rūkymo kambaryje, 19-os metų jaunuolį sumušė kitas asmuo, suduodamas jam du kartus kumščiu į veidą. Suteikus nukentėjusiajam pagalbą, jis po medikų apžiūros išleistas namo.

Tik dvi vagystės

Savaitgalį Šilutės rajone ir Pagėgių savivaldybėje užregistruota tik po vieną vagystę.

Penktadienį į policiją kreipėsi moteris su pareiškimu, kad tą dieną, laikotarpiu nuo 8 val. iki 14 val. mokykloje, esančioje Pašyšių kaime, Ateities gatvėje, iš matematikos kabineto buvo pavogtas jai priklausantis mobiliojo ryšio telefonas „Sony Xperia Z“ su dėklu. Nuostolis – 333 eurai.

Šeštadienį, apie 10 val. 30 min., vyras pastebėjo, kad iš viename Pagėgių m. Vydūno gatvės kieme stovėjusio jam priklausančio nerakinto automobilio „Ford  Galaxy“ buvo pavogta magnetola „Blaupunkt“. Nuostolis – 150 eurų.


Straipsnio komentarai

E.J.2015-03-19
Skamba juokingai- pavogta tapatybes korteles, pasas mob.rysio korteles. Bet noustolis- 12euru. Gaves 12 euru patenkintas nebusi. Kodel nei zodzio apie sulaikytus nusikaltelius? Na duokit skaitytojui biski optimizmo.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?