Renkamės avalynę: kokių klaidų verčiau nekartoti?

2021-07-16, Pranešimas spaudai

Avalynė yra ypatingai svarbi mūsų stiliaus detalė – batai ne tik padeda suformuoti įvaizdį, bet ir užtikrina, jog net ir ilgas valandas stovėdami ant kojų jausimės maksimaliai patogiai. Visgi, kartais rinkdamiesi juos neišvengiame klaidų, kurios vėliau priverčia šiek tiek nusivilti. Šį kartą aptarsime tas, kurias žmonės pirkdami avalynę kartoja dažniausiai – pasitikrinkite, ar jau žinojote šią informaciją.

Pasirenkamas netinkamas dydis

Tai – kone dažniausia ir daugiausiai kainuojanti klaida, kokią galite padaryti pirkdami avalynę. Dabar vis dažniau tai darome nuotoliniu būdu, tačiau net ir tuomet prie batų galima rasti dydžių lenteles, padedančias įsitikinti, jog atitinkamos firmos dydžių matavimai sutampa su Jūsų įprastu dydžiu. Nesuklysite, jei paskirsite dėmesio šiai informacijai. Siekiant komforto, kojų pirštai neturėtų būti suspausti, tad turėtumėte atkreipti dėmesį, ar batų priekis yra pakankamai erdvus – tokią klaidą neretai daro moterys, norėdamos sukurti kuo mažesnės pėdos iliuziją.

Dėl stiliaus aukojamas komfortas

Kiekvieno iš mūsų pėda yra individuali, todėl tai, kas patogu vieniems, ne visuomet tinka ir kitiems – būtent dėl to rinkdamiesi avalynę, neturėtumėte pernelyg susikoncentruoti į vyraujančias madas. Žinoma, jei tokia stilistika Jums yra patogi, nieko keisti nereikia, tačiau jeigu jau nuo pirmųjų žingsnių jaučiate skausmus, tikėtina, kad vėliau šis jausmas tik dar labiau išaugs, tad tokių batų verčiau iš karto atsisakyti.

Moterys taip pat dažnai daro klaidų pasirinkdamos aukštakulnių kulno aukštį. Taip, aukštesni batai pridės papildomo ūgio ir leis sukurti elegantišką įvaizdį, tačiau jei su jais jausitės nepatogiai, eisena tikrai nebus grakšti, o pasitikėjimas savimi dėl to taip pat neišaugs. Tad verčiau rinktis žemesnę, tačiau būtent Jums patogią avalynę.

Iš anksto neapgalvojami deriniai

Jei dažniausiai perkate neutralių atspalvių, lengvai derinamą avalynę, tikriausiai nesusiduriate su problema, jog galiausiai ją sunku priderinti prie turimų drabužių. Visgi, jeigu su batų stiliumi eksperimentuojate dažniau, turėtumėte iš anksto pagalvoti, prie kokių rūbų juos galėsite priderinti. Jei ilgai nesvarstę galite sugalvoti bent kelis derinius, tai ženklas, jog tokiems batams neteks dulkėti lentynose. Nepabijokite sugalvoti ir įdomesnių stiliaus variacijų: juk dabar net ir suknelės ar sijonai (juos įsigysite čia) gali būti derinami ne tik su klasikiniais, bet ir su sportinio stiliaus bateliais.

Neatsižvelgiama į medžiagą

Nuo medžiagos priklauso pagrindinės batų ypatybės ir netgi jų pritaikymo galimybės, tad prieš priimdami vieną ar kitą sprendimą, turėtumėte pasitikrinti atitinkamos medžiagos savybes – tuomet nesulauksite nemalonių siurprizų. Savaime suprantama, kad žiemai dažniausiai renkamės papildomą pašiltinimą turinčią avalynę, tačiau medžiagiškumas bus ne mažiau svarbus ir šiltuoju sezonu. Vasarą geriausia rinktis natūralias ar bent jau gerai kvėpuojančias medžiagas, kurios net ir itin karštomis dienomis padės išvengti prakaitavimo.

Priimami skuboti sprendimai

Daugelis prieš tai minėtų klaidų gimsta dėl to, jog susižavėję vienais ar kitais batais, perkame juos pernelyg ilgai negalvoję. Žinoma, pamačius gerą kainos pasiūlymą, norisi juo kuo greičiau pasinaudoti, tačiau vis vien vertėtų šiek tiek stabtelėti ir pagalvoti, ar tai yra būtent tai, ko Jūs šiuo metu ieškote. Atlikę trumpą analizę ir turėdami papildomos informacijos, priimsite kur kas labiau užtikrintą sprendimą.

Per ilgai delsiama įsigyti naują avalynę

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų žino, ką reiškia turėti mėgstamų batų porą – lygiai taip pat suprantame, kaip sunku yra su ja atsisveikinti. Visgi, kad ir kaip mylėtumėte savo apavus, net ir tuomet, jei jų stilius vis dar yra madingas, turėtumėte su jais laiku atsisveikinti. Priešingu atveju apavai paprasčiausiai nebesuteiks reikiamos atramos, o Jūs dėl to dažniau susidursite su kojų ar net nugaros skausmais.

Kiek tarnaus viena ar kita avalynė, priklauso ir nuo jos tipo, ir nuo avėjimo dažnumo, tačiau pastebėjus pirmuosius susidėjimo požymius, delsti nereikėtų. Galbūt netgi pavyks surasti labai panašiai atrodančius batus – jų pasirinkimo įvairovės dabar tikrai netrūksta. Su vyriška avalyne susipažinsite spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-galanterija/avalyne-vyrams/vyriski-batai.

Įsidėmėję šias klaidas ir patys jų nebekartodami, kur kas paprasčiau išsirinksite avalynę, galinčią pateisinti visus Jūsų lūkesčius. Tiek vyriški, tiek moteriški batai parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje – čia juos įsigysite palankia kaina. 


Straipsnio komentarai

PIRKSIU KAD IR BRANGIAI BET KOKYBĖ BŪTŲ GERA , GALIT NORS ŠILUTĘ NORMALIA PADARYT 2021-07-16
PIRMA KADA NORMALIA AVALYNĘ KAS PRADĖS VEŠT O NE VIEN VOKIEČIŲ NUTRINTUS IR JIEM NEBEREIKALINGUS BATUS VEŽT , KURIE NEI SEZONO NEIŠLAIKO BET TAIP JOKIOS KOKYBIŠKOS PREKĖS NĖRA PASIRINKT NEI AVALYNĖS NEI APRANGOS VISI KAIP KEPYKLOS IŠLINDĘ VAIKŠTO VIENU FASONU , KAINOS KOSMINĖS O KOKYBĖS JOKIOS VIENA SINTETIKA Komentaras patinka Komentaras nepatinka
PIRKSIU KAD IR BRANGIAI BET KOKYBĖ BŪTŲ GERA , GALIT NORS ŠILUTĘ NORMALIA PADARYT 2021-07-16
PIRMA KADA NORMALIA AVALYNĘ KAS PRADĖS VEŠT O NE VIEN VOKIEČIŲ NUTRINTUS IR JIEM NEBEREIKALINGUS BATUS VEŽT , KURIE NEI SEZONO NEIŠLAIKO BET TAIP JOKIOS KOKYBIŠKOS PREKĖS NĖRA PASIRINKT NEI AVALYNĖS NEI APRANGOS VISI KAIP KEPYKLOS IŠLINDĘ VAIKŠTO VIENU FASONU , KAINOS KOSMINĖS O KOKYBĖS JOKIOS VIENA SINTETIKA Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?