Kaip užtikrinti dar didesnį namų funkcionalumą?

2021-07-20, Pranešimas spaudai

Karantino laikotarpiu įpratome dar daugiau laiko praleisti savo namuose, todėl įvairios namų erdvės vis dažniau yra pritaikomos ne vien tik poilsiui, bet taip pat ir darbui ar net sportui. Nors kartais teisinamasi, kad tam namuose yra labai nedaug vietos, tačiau iš tiesų net ir ankštą butą galime paversti itin funkcionaliais namais. Taigi, kaip būtų galima tą įgyvendinti?

Poilsio zona

Namai daugumai mūsų asocijuojasi su poilsio zona, todėl svarbu pasirūpinti, kad čia turėtumėte tokį kampelį, kuriame galėtumėte atsikvėpti ir atgauti jėgas. Tam puikiai tinka sėdmaišiai arba vis sparčiau populiarėjantys reglaineriai, kurių padėtis yra nesunkiai reguliuojama. Reglaineriai – tai sofos arba foteliai, kurie gali užtikrinti taisyklingą kūno padėtį ir sumažinti stresą. Šio tipo sofos ar foteliai gerina kraujo cirkuliaciją ir padeda dar greičiau atsipalaiduoti, tad nieko keisto, kad reglainerius ypatingai vertina nėščios moterys. Tokių baldų pasirinkimas yra ganėtinai didelis, o kaina taip pat gali labai varijuoti, taigi, kiekvienas vartotojas gali pasirinkti jam labiausiai tinkančias galimybes.

Darbo kabinetas

Jei tenka dirbti iš namų, geriausia įsirengti atskirą darbo kabinetą, kuriame bus paprasčiau susikaupti ir be jokių dirgiklių atlikti įvairias jums patikėtas užduotis. Žinoma, jei namuose stinga erdvės, darbo kabinetui greičiausiai nepavyks skirti viso kambario, tačiau net ir ankštuose namuose tikrai bus galima įsirengti ramų darbui skirtą kampelį. Tam reikės visai nedaug: rašomojo stalo, kompiuterio ir patogios biuro kėdės. Jei siekiate, kad jūsų darbo kabineto erdvė būtų kuo uždaresnė, taip pat galite pasirinkti širmą, kuri jūsų darbo vietą padės atskirti nuo kitų namų erdvių. Jei svarstote apie naujo rašomojo stalo įsigijimą, itin platų tokios produkcijos asortimentą galite rasti čia: https://pigu.lt/lt/kompiuteriniai-rasomieji-stalai.

Sporto salė

Nors sporto salė daugeliui mūsų asocijuojasi su daugybe įvairių treniruoklių, tačiau iš tiesų sportui namuose tikrai nereikia daug įvairios įrangos. Gali visiškai pakakti jogos kilimėlio ir tam tikros įrangos, kuri jūsų namuose neužims daug vietos. Pavyzdžiui, gali būti pasirenkami hanteliai, kurių svoris, medžiaga ir dydis gali smarkiai varijuoti. Toks sporto inventorius gali būti laikomas spintelėje, balkone ar net po lova, todėl tikrai neverta nuogąstauti, kad sporto įrangai teks paskirti pernelyg daug erdvės. Tikėtina, kad kiekvienuose namuose bus galima rasti tokį kampelį, kuriame galėsite atlikti įvairius sporto pratimus.

Sprendimai, nereikalaujantys didelių investicijų

Gana dažnai atrodo, kad namų funkcionalumo užtikrinimas reikalauja itin didelių investicijų, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Kaip jau minėta anksčiau, įvairių erdvių atskyrimui galite naudoti širmas, kurios yra ganėtinai nebrangios, ir gebančios sukurti dar didesnį privatumą. Jei nesate užtikrinti, koks erdvių padalijimas galėtų geriausiai pasiteisinti, pasikonsultuokite su interjero dizaineriais, kurie jums tikrai nepagailės patarimų ir padės gerokai paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. Taip pat įvairių idėjų galite rasti tiesiog naršydami internetinėje erdvėje, taigi, bet kuriuo atveju tikrai atrasite geriausius sprendimus.

Įvairios produkcijos galite įsigyti internetu

Jei jums sunku atrasti laiko nuvykti į fizines prekybos vietas, ir čia įsigyti įvairių namams skirtų prekių, išeitis tikrai yra: dominančių prekių taip pat galite pasidairyti internetinėse prekybos vietose, kuriose prekių asortimentas visuomet yra labai gausus. Džiugina ne vien tik tai, kad reikalingų prekių galima įsigyti neišeinant iš namų: internetinėse parduotuvėse siūlomų prekių kainos įprastai yra gerokai mažesnės, taigi, toks sprendimas taip pat gali padėti sutaupyti tikrai nemažai pinigų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?