Patogi ir stilinga svetainė: į ką atkreipti dėmesį ją kuriant?

2021-07-27, Pranešimas spaudai

Jokia paslaptis, kad dažniausiai svetainė yra ta namų vieta, kur praleidžiame didelę dalį laiko, o netikėtai apsilankę svečiai ją pamato bene pačią pirmąją. Išties tai yra erdvė, kuri reikalauja ne tik patogumo, bet ir žavaus dizaino, jaukių detalių. Ko nederėtų pamiršti norint, kad svetainė tiktų jaukiems šeimos pasisėdėjimams ir bičiulių susibūrimams?

Svarbiausias rūpestis - baldų pasirinkimas

Vienas reikšmingiausių momentų įrenginėjant svetainę yra kokybiški, patogūs ir tarpusavyje derantys baldai. Juk pasikvietus svečių ar ruošiant smagų šeimos vakarą reikės pakankamai vietos visiems jaukiai susėsti, tiesa? Gana dažnas pasirinkimas svetainei yra minkštieji baldai, kurie, be abejonės, prisideda prie jaukumo kūrimo ir yra išties patogus sprendimas. Tačiau šioje vietoje svarbu atkreipti dėmesį į visumą. Baldai, nesvarbu tai sofa, foteliai, staliukas, spintelės ar komodos, turėtų derėti prie bendro patalpos stiliaus. Dar daugiau, reikalinga atsakingai įvertinti baldų dydį, todėl rinkitės svetainės puošmenas tik atlikę sąžiningus išmatavimus. Taip pirkdami baldus išvengsite nesklandumų. Jei kyla abejonių ar niekada nesate kūrę namų dizaino, pravartu pasikonsultuoti su specialistais, kurie atsižvelgę į poreikius ir biudžetą padės pasirinkti tinkamus sprendimus. 

Akcentai - užuolaidos ir kilimas

Kaip ir visur, taip ir svetainėje svarbu sukurti bendrą, vieningą atmosferą. Nors nereikia apkrauti patalpos daugybe detalių, keletui jų verta skirti ypatingą dėmesį. Štai jeigu svetainės langai pakankamai dideli, o visoje patalpoje pakankamai erdvės, kodėl gi neišbandžius dailių ir stilingų užuolaidų, kurios galėtų tapti malonia svetainės detale. 

Kitas momentas - jaukumo ir žavesio neabejotinai suteiks kilimai. Be to, tinkamai parinktas kilimas svetainei nesunkiai taps savotišku dekoro elementu. Jeigu kambaryje vyrauja švelnios spalvos, ryškesnis ar išskirtinės formos kilimas galėtų originaliai ir netgi meniškai užpildyti erdvę.

Tam, kad išlaikytumėte stilių, svetainės baldus, apšvietimo elementus, paveikslus, akcentus ir dekoracijas rinkitės apgalvotai, įvertindami kiekvieną žingsnį. Geriausia vengti spontaniškų pasirinkimų. Svarbiausia, ko reikia bet kuriai namų erdvei - darnus ir harmoningas vaizdas. O geriausiai kambario erdvėje jausitės tada, jeigu ji išpildys jūsų poreikius ir galimybes. 

 

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?