3 patarimai, kaip tinkamai naudoti sausą šampūną

2021-07-27, Pranešimas spaudai

Daug reikalų turintys ir skubantys žmonės visada ieško būdų, kaip sutrumpinti įvairius dienos procesus, kad atsirastų dar bent pusvalandis svarbiems darbams atlikti. Tarkim, kai kurios moterys įsigyja sausą šampūną vietoj įprasto. Pastarasis žingsnis gali išgelbėti, kai tikrai neturite laiko, o atrodyti reikia puikiai. Pateikiame 3 patarimus, kurie padės su sausu šampūnu pasiekti geriausią rezultatą.

 

Nenaudokite priemonės per dažnai

Sausi šampūnai suteikia šukuosenai gyvybės ir sugeria riebalų perteklių, tačiau neatlieka įprastos šampūnų paskirties - plauti plaukus vis tiek reikia reguliariai. Žinome, kad per dažnas plaukų plovimas gali būti kenksmingas, kaip ir ne paslaptis, kad sauso šampūno naudojimas irgi turi savo pasekmių. Naudojant abi priemones reikia išlaikyti balansą - geriausia, jei tarp plaukų plovimų sausą šampūną prireiktų panaudoti tik kartą. Per dažnas naudojimas gali sulėtinti plauko augimą, o produkto perteklius užsilikti ant plaukų. 

 

Išmokite tinkamai purkšti produktą

Dauguma merginų įsigyja sausą šampūną ir tikisi, kad rezultatas bus greitas ir efektyvus. Taip, tokia yra priemonės paskirtis, tačiau tam, kad kuo nepastebimiau susikurtumėme švelnių ir lyg ką tik išplautų plaukų efektą, reikia išmokti tinkamai priemonę naudoti. Per dažnai plaukus purškiame pernelyg arti laikydami buteliuką. Taip tik sukuriame nelabai tvarkingą įvaizdį - priemonė nusėda ant plaukų perskyrimo, o perteklius per daug matosi. Geriau purškite sausą šampūną bent 10 cm atstumu nuo galvos ir stenkitės pakelti iššukuotus plaukus, kad priemonė pasiektų visus skalpo kampelius. Atkreipkite dėmesį į tai, kur priemonė patenka, stenkitės ja nepadengti viso plauko ilgio, o labiau padengti šaknis. Sausas šampūnas netinka visam plaukui - taip plaukai tik atrodys išsausėję ir nuvargę. 

 

Išsirinkite tinkamiausią dienos laiką procedūrai

Kartais atrodo, kad jei priemonė yra skirta išvengti ilgesnės procedūros, ją galima naudoti bet kada ir gauti puikų rezultatą. Iš tiesų, sausi šampūnai geriausiai atlieka savo paskirtį tuomet, kai yra naudojami vakarą prieš. Jei žinote, kad kitą rytą neturėsite laiko plauti galvos, išsišukuokite plaukus ir pasipurškite priemone, ją įmasažuokite, o ryte Jus nustebins švariai atrodančios garbanos! Žinoma, tai nereiškia, kad šio produkto negalima naudoti ir kitokiu laiku - stebėkite savo plaukus ir jų būklę, nes kiekvienas turi atrasti savo žvilgančių plaukų formulę.

 

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?