Antradienio horoskopas – vasario 24 d.

2015-02-24, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Linksmos pėdutės
Fotolia nuotr. / Linksmos pėdutės

Sveiki gyvi! Pradedame dar vieną puikią dieną. Kokios astrologinės žinios mūsų laukia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jei šiandien norite sau ar kitiems įrodyti savo vertę ką nors įsigydami, verčiau sustabdykite save – dienos pirkiniai nei šiokie, nei tokie. Kai jus vilios skanumynai, kažin ar atsispirsite norui pasmaguriauti. Siekdami ką nors sužavėti, prieš akis regėsite dideles galimybes, ypač jei gilinsite savo žinias ir ginsite savo nuomonę. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Viena vertus, šiandien jums dėmesio netrūksta, o kai jo nepakanka – išsireikalaujate iš kitų atlikdami ką nors iš savo pomėgių ar polinkių. Kita vertus (ypač tuomet, kai tai susiję su jūsų jausmais), jums daug geriau išlikti nematomiems. O tie, kuriuos norite apdalinti savo kerais ar su kuriais turite kuo pasidalinti, sužinos apie jus ir jus susiras.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nesistenkite tapti tais, kuo nesate – nepritapę prie dienos ritmo, palikite savo poreikius neišsakytus. Būkite nuoseklūs išklausydami kitų žmonių pasiūlymus, kurie iš pirmo žvilgsnio viską apsunkina. Tinkamai panaudoti, ilgainiui jie gali stabilizuoti ne visiškai stabilų jūsų komandos darbą ar draugiškus ryšius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jus įkvėps kolektyvas ar draugai, tačiau dalis jų pasiūlymų šiandien gali likti neišpildyti. Greit apie tai pamiršę, daugiau dėmesio skirsite darbui, nesiskųsdami nei jo gausa, nei atsakomybės padidėjimu. Tos ribos, kurios jums nustatytos, padeda tinkamiau išreikšti save darbo vietoje, o grožis tampa vienas svarbiausių jūsų veiklos atributų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien norite atlikti ką nors svarbaus dėl savo karjeros, tačiau imdamiesi atsakomybės darbe, būkite atidesni smulkmenoms, atidžiai žadėkite ir kruopščiai planuokite susitikimo laiką. O pakviesti atlikti ką nors svarbaus dėl savo atžalų ar pademonstruoti kūrybą, būkite tikri, kad be vargo įveiksite dabar jus šiek tiek trikdantį kliūčių ruožą. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien galite ką nors reikšmingo išgirsti, sužinoti, atverti akis sau ar kitiems. Tiesa, tai turi vykti savaime, antraip galite pražiopsoti šį tą svarbaus. Atverti jums uždarytas duris į kitų žmonių širdis, talentus ar kitus jų turimus resursus jums bus nesunku, jei ieškokite atramos taško namuose ir nevengsite veikti pagal jų nustatytą planą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Rūpinsitės ne tik tuo, kas jūsų, bet ir tuo, kas kitų. Nepaisysite pastabų net tuomet, kai kas nors pastebės, kad kaišiojate nosį ne į savo reikalus. Tiesiog negalėsite elgtis kitaip. O į savo antrosios pusės kalbas ar į naujai sutikto asmens pasiūlymus žiūrėsite taip rimtai, kad visi patikės, jog tai, kas čia vyksta, išties labai rimta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien žinote, kaip elgtis, jei bent akies krašteliu stebite savo partnerių ar kitų jums svarbių žmonių reakcijas. Todėl tokią dieną būti vieniems gali būti tiesiog kenksminga. Ne mažiau svarbu gerai atlikti savo darbą ir būti draugiškiems su bendradarbiais. Toks jūsų pasirinkimas galėtų tapti stabilesnio materialinio pagrindo priežastimi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Labai stengsitės būti ir darbštūs, ir naudingi, ir malonūs su tais, su kuriais dirbate. Tiesa, niekas nebus nekaltas dėl to, jei kažko nepastebėsite net labai įsigilindami į savo darbo procesą. Tačiau ne tik tai šiandien jums aktualu. Gali būti, kad būtent dabar ryšitės atlikti ryžtingą žingsnį dėl savo atžalų ar mylimo žmogaus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kartu su dienos ritmu žygiuoti bus lengva – beveik patikėsite, kad dienos žaidimo taisyklės yra tokios, kokių reikia. Ir tai beveik tiesa, jei jums pavyks atsižvelgti į kiekvieną aplinkybę, ar dirbtumėte, ar pramogautumėte. O susiruošę atlikti taikdario ar dizainerio misiją namuose, pasiruoškite pasidairyti po praeitį ar savo vidinio pasaulio užkampius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų reikia namuose, o namams jūsų, kaip ir tų, kurie juose gyvena. Nors privataus gyvenimo peripetijos bus reikšmingos, jos neišstums iš jūsų akiračio draugų, bendražygių ir bendravimo su grupės nariais. Jų dėka turėsite svarbių pažinčių, susitikimų, susitarimų, išvykų ar sužinosite jums šiuo metu svarbių dalykų. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums patiks su kažkuo susitikti ir nuoširdžiai su pasikalbėti. O jei nutiko taip, kad šiuo metu nežinote, kur jums plaukti, kad įgytumėte daugiau pasitikėjimo ar gautumėte geresnį atlygį – būkite atidūs vadovų ar vyresnių asmenų patarimams. O išgirsti pasiūlymai, kurie skatina jus įsipareigoti – yra dovana jums.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?