Etikos sargai ėmėsi A. Endzino

2021-08-08, VTEK informacija
Liberalas A. Endzinas. S. Gvildžio nuotr.
Liberalas A. Endzinas. S. Gvildžio nuotr.
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija informavo, kad pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos nario Audriaus Endzino elgesio.

Aiškinamasi, ar jis nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo apribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą, valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba, o jei įstaiga, kurioje jis dirba, priklauso įstaigų sistemai, – bet kurioje tos įstaigų sistemos įstaigoje. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu.

VTEK tirs aplinkybes, kai A. Endzinas, atstovaudamas UAB „Energetikos objektų statyba“, pasirašė rangos darbų sutartį su VšĮ Šilutės ligonine, kurios savininko teises įgyvendina Šilutės rajono savivaldybė.


Straipsnio komentarai

šilutiškė2021-08-16
Plikit sąžiningą žmogų ramybėje ,ar nebėra kitų klausimų rajone. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
TOKIE TIK KĖDĘ PASIEKIA IR KIŠASI PINIGUS MAIŠAIS KUR PASIEKIA GIMINĖM KAIMYNAMS TIK NE TEN KUR REIKIA 2021-08-09
DAR VIENAS ŠILUTĖS PUTINAS , KAS NESENIAI RĖKĖ KIEK KAS IŠLEISTA MILIJONŲ O NIEKO NEPADARYTĄ , O KĄ PATS DIRBĄ ŠVENTASIS NEKALTURIS Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2021-08-09
Jeigu liberalas tai tas pats kaip ir Masiulis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vaje2021-08-08
vaje..vaje..nu gražu Komentaras patinka Komentaras nepatinka
VARGŠĖ , JUK KAS NETINKA IR NEITINKA PANELIAI LETUKYTEI IR VON IŠ GRUPĖS 2021-08-08
TAI KĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ L E T U K I E N Ė Į POLITIKĄ RUOŠIAS IŠ ŠIL ŠEIM KLUBO IŠMETA JEI NETINKANČIUS ŽMONES O BERĄŠČIAI IR BEMOKSLIAI PALIEKA JUK TOKIUS LENGVIAU VALDYT , NETINKA KOKS ŽODIS VON LAUK IŠ GRUPĖS , NETINKA KOKS ĮRAŠAS VON LAUK IŠ GRUPĖS , NESUSIMOKĖJAI UŽ GRUPĖS ĮNAŠĄ VON LAUK IŠ GRUPĖS Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?