Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras turi naują vadovą

2021-08-11, „Šilokarčemos“ informacija
Šiuo metu L. Balčiauskienė dirba Žemaičių krašto etnokultūros centre. S. Gvildžio nuotr.
Šiuo metu L. Balčiauskienė dirba Žemaičių krašto etnokultūros centre. S. Gvildžio nuotr.
Rugpjūčio 9 d. įvyko konkursas Vainuto senųjų kaimo tradicijų kultūros centro direktorės pareigoms eiti. Jį laimėjo ilgametė kultūros darbuotoja Lina Balčiauskienė.

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas, Daiva Žebelienė teigė, kad kandidatė atitiko visas konkurso sąlygas ir gali užimti vadovo pareigas.

„Neabejoju, kad su darbu ji susitvarkys, nes turi pakankamai patirties ir žinių. Linkiu jai suburti gerą komandą, dirbti žmonėms, juos įtraukti į veiklas“, - sakė D. Žebelienė.

Pati L. Balčiauskienė teigė, kad nusprendė dalyvauti konkurse, nes jautė, kad turi tam pakankamai kompetencijos ir patirties.

„Norisi tobulėti, eiti pirmyn, o ne stovėti vietoje. Sakoma, kad žuvis, kur giliau, o žmogus, kur geriau. Tikiuosi, nesuklydau pasirinkdama šį kelią“, -  sakė konkurso laimėtoja.

Anot jos, šeima ir draugai neabejojo ja ir tik palaikė mintį dalyvauti konkurse.

„Pirmi  darbai, kuriuos noriu padaryti pirmąją darbo dieną – susipažinti su esama situacija centre. Norisi pirmiausia suburti gerą komandą ir į veiklas įtraukti kuo daugiau vainutiškių. Skatinsiu savanorišką veiklą įstaigoje. O visa kitą pamatysime eigoje“, - dalijos mintimis L. Balčiauskienė.

Jos laukia nelengva užduotis – vadybininko paieška, kurio jau kuris laikas nepavyksta rasti. Neabejojama, kad ir ją pavyks įveikti.

Šiuo metu L. Balčiauskienė dirba Žemaičių krašto etnokultūros centre, kuris įsikūręs Žemaičių Naumiestyje. Čia ji užima kultūrinės veiklos vadybininkės pareigas. Taip pat ūkininkauja, yra Žemaičių Naumiesčio jaunimo organizacijos įkūrėja, jai vadovauja. Pasak pašnekovės, įstaigoje, kurioje dabar dirba, ji užaugo kaip kultūros darbuotoja ir įgijo daug neįkainojamos patirties. Už tai ji jaučiasi dėkinga ten dirbantiems žmonėms.

L. Balčiauskienė Vainuto senųjų kaimo tradicijų kultūros centre direktorės pareigas pradės eiti nuo šių metų rugsėjo 1-osios.


Straipsnio komentarai

L2021-08-12
Šaunuolė. Sėkmės :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
klausim2021-08-11
o kur p. Matevičienė, buvo labai gabi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2021-08-11
sveikiname Komentaras patinka Komentaras nepatinka