Daugiau nei pusė milijono cigarečių pakelių virs kompostu

2021-08-16, Aistė Žalnieraitienė,  VSAT Pagėgių pasienio rinktinės viešųjų ryšių vyresnioji specialistė
Nelegalios prekės iš Pagėgių buvo atgabentos į Vilnių, kur UAB „Bioineksas“ darbuotojai susmulkino ir sumaišė juos su nuotekų dumblu. Autorių nuotr.
Nelegalios prekės iš Pagėgių buvo atgabentos į Vilnių, kur UAB „Bioineksas“ darbuotojai susmulkino ir sumaišė juos su nuotekų dumblu. Autorių nuotr.

Vilniuje sunaikinta daugiau nei pusė milijono nelegalių cigarečių pakelių ir daugiau kaip 2 tūkst. litrų alkoholio.

Rugpjūčio 4 d. Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai sunaikino 532 542 pakelius kontrabandinių cigarečių ir 2 178 litrus alkoholio produktų.

Nelegalios prekės iš Pagėgių buvo atgabentos į Vilnių, kur UAB „Bioineksas“ darbuotojai susmulkino ir sumaišė juos su nuotekų dumblu. Alkoholio produktai išpilti į tą pačią masę. Per kelis mėnesius šis mišinys taps kompostu.

Naikinimo procesą prižiūrėjo specialiai iš kelių institucijų atstovų sudarytos komisijos, kurios užtikrina tinkamą konfiskuotų prekių sunaikinimą.

Sulaikytos kontrabandinės prekės sukauptos iš visų VSAT Pagėgių pasienio rinktinės padalinių. Jos naikinamos tik sulaukus atitinkamo teismo sprendimo ar gavus tam skirtus prokuratūros nutarimus.


Straipsnio komentarai

673360392021-08-24
zmones ruke ir rukys. Kodel konfiskotas prekes nepardavus ir gautas lesas skirti vaiku namams ar seneliu prieglaidai. Bet mes pasirodo principingi ir turtingi. Bet ar protingi ? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?