Trečiadienio horoskopas – vasario 25 d.

2015-02-25, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Pavasario gėlės
Fotolia nuotr. / Pavasario gėlės

Jau savaitės vidurys! Kokiomis nuotaikomis pasitiksime naują dieną?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kam jau kam, o kalboms laiko šiandien jūsų dienotvarkėje tikrai atsiras. Didžiąją dalį jų patys inicijuosite, nevengdami garsiai išsakyti savo asmeninės pozicijos. Kai reikės atremti argumentus tų, kurie žino daugiau už jus, jums pavyks gražiai išsikovoti sau vietą po saule. O jei ne viskas dera su jūsų svajonėmis – kol kas tai sėkmingai ignoruosite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Rūpindamiesi savo materialaus pasaulio gerove, jausitės pakylėti. Tačiau jėgų šaltinis ne visiems matomas ir suprantamas. Vienus iš jūsų įkvepia sapnai ir svajonės, kitus – dvasinės patirtys ir išgyvenimai, o trečius – kažin kam neišsakyti jausmai. Kliūtimi gali tapti keista atmosfera įsivyravusi tarp komandos narių.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien bus lengva susitarti su komandos nariais ar draugais – kalbos liesis laisvai ir garsiai. Bet kokioje grupėje jūs jausitės lyg žuvis vandeny, žinantys kaip kas turi vykti ir kaip dera elgtis. Jūsų partneriai suteiks reikalingą toną ir nubrėš saugias ribas. Tačiau vadovai gali iškelti tokius keistus profesinius tikslus, dėl ko pasijusite netekę ankstesnės galios.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums ypač svarbu, kad matytų jūsų darbus (jiems skirsite visą turimą energiją), o patys mieliau liktumėte šešėlyje. Tam tikros aplinkybės darbe ar jūsų kolegos jus apsunkina, tačiau jie suteikia reikalingą atsvarą. Nesusipratimai ir nusivylimai gali įvykti tik tuomet, kai leisitės į keistas svajones ar į diskusijas apie politiką, religiją ir pan. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Esant komandoje jums bus gera siekti asmeninių ir bendrų tikslų. Net jei ne viskuo pavyks pasidžiaugti, tikėjimas, kad galutinis rezultatas džiugina, suteiks prasmės ir aiškumo. Tiesa, gali būti nelengva prasibrauti pro kai kuriuos abejonių ar nepasitikėjimo barjerus arba susitarti dėl bendrų lėšų pasiskirstymo ar pasidalinimo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien darbe jums pakaks nuoseklumo, ryžto, vaizduotės ir gebėjimo išgauti reikalingą informaciją. Žinosite, kaip užmegzti ryšius tarp žmonių ir juos išsaugoti. O jei atsižvelgsite į namiškių pasiūlymus – turėsite gerą progą atlikti svarbią užduotį, kuriai vis trūksta laiko ar pasiryžimo. Tik nesileiskite partnerių suklaidinami. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Žinosite ką, kaip ir su kuo kalbėti, kad galėtumėte atlikti tai, ką norite ar privalote. Jūsų energijos katalizatoriumi bus kiti žmonės arba jūsų antroji pusė. Jus gesins neaiškumai bendraujant su kolegomis ar pasiskirstant kasdienius darbus. Informacijos ar kontaktų stoka jus trikdys, bet leis nesiblaškyti kairėn dešinėn.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kai pavyksta susitarti su kitais žmonėmis ir juos suprasti, jums šiandien lengva veikti kryptingai net smulkmenose. Tokiu būdu bet koks kliūčių ruožas jūsų negąsdina, o jūs lėtai, bet užtikrintai, gaunate tai, kas jums priklauso. Kažką svarbaus praleidote, jei jus maitina iliuzijos, kad viskas gali būti pasiekta lengvai ir žaismingai. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien daug ką atliksite dėl džiugių motyvų, bet rimta mina nuo jūsų veido nepasitrauks. Kodėl taip elgsitės, turbūt niekam neišdrįsite paaiškinti. Ir nesistenkite. Verčiau atidžiau išklausykite, ką jums sako kiti žmonės – o jie turės ką jums pasakyti. Tik namuose gali tekti klausytis to, kas pasakyta tarp eilučių ir rasti tiesą po namų stogu įsivyravusiame chaose.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kasdienių pareigų gausa jūsų neatitrauks nuo svarbesnių tikslų, kurie susiję su namais ir šeima. Juos sėkmingai vykdysite, atsižvelgdami į anksčiau suformuotas nuostatas. O jei kažkas, užuot suteikęs jums vertingos informacijos, jums pasakoja keistas istorijas, lyg tyčia jus painiodami – nesileiskite klaidinami. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena gali būti visai smagi dėl kelių priežasčių. Pavyzdžiui, draugų dėka tinkamai panaudosite gautą informaciją ar susitiksite su reikalingais asmenimis. Be to, visi šie susitikimai ir pokalbiai bus intensyvūs ir leidžiantys išreikšti kūrybiškumą. Tačiau materialūs pažadai, kuriuos jūs patys sau sugalvojote ar kuriuos kas nors jums pašnibždėjo, gali išsisklaidyti lyg rūkas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jus motyvuoja viena – turėti daugiau ir geriau save išreikšti. Tačiau, kai žvelgiate į savo namus, regite tai, kad čia niekaip nepavyksta suvaldyti juose įsivyravusio chaoso – vos viską sudėliojate į vietas, vėl tai atsiduria kur papuolė. O jūsų profesiniai tikslai sutelkia perspektyvą ir žinojimą, kad viskas galų gale gali rasti savo nuolatinę vietą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?