Ketvirtadienio horoskopas – vasario 26 d.

2015-02-25, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Oro balionai
Fotolia nuotr. / Oro balionai

Sveiki gyvi! Skubame į naują dieną!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte jums pavyks sužibėti originalumu, kūrybiškumu, gyvenimo džiaugsmu ir priblokšti aplinkinius savo keistu elgesiu. Optimizmas neges visą dieną, būsite judrūs, bendraujantys ir smalsūs. Lankstumas pravers tuomet, kai reikės sutarti su aplinkiniais, juos suprasti ir įtikinti, o judrumas – kai turėsite suspėti ten, kur esate laukiami ir reikalingi. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien daug bendrausite su žmonėmis, turėdami labai konkrečių materialių tikslų. Ne visus juos iki galo išsakysite, manydami, kad kai ko nedera kitiems žinoti. Didžiausi jūsų lūkesčiai ir džiaugsmo šaltinis bus susijęs su šeimos nariais. O štai veiklai kolektyve bus sunku susitelkti – abejonės seks viena paskui kitą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kalbų netrūks ir jos, regis, liesis iš jūsų lūpų upeliais. Kalbėsite daug netgi tuomet, kai nesijausite itin kompetentingi tam tikru klausimu. Visų pirma dėl to, kad norėsite nustebinti savo komandą, o dar dėl to, kad tai jums bus priežastis ir proga užmegzti daugiau pažinčių. Profesinius sprendimus grįskite kūrybiškumu, o ne abejotinais tikslais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Puiku, jei rastumėte laiko nors trumpam ištrūkti iš srauto, kuriame esate. Pabuvę vienumoje mažiau jėgų iššvaistysite ir išgirsite tikruosius savo poreikius. Be to, tik atsitraukę žinosite, kaip nustebinti darbdavius ar vadovus savo idėjomis ir nuspręsite, ką vertingo galite atskleisti ar padovanoti kitiems. Savo svajonėms pernelyg įsibėgėti neleiskite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų dideli užmojai ir ambicijos šiandien gali būti įvertintos tarp draugų ar kolektyvo narių, bet nepersistenkite, bandydami juos dėl ko nors įtikinti. Būdami nuoširdžiais draugais ar noriai įsitraukdami į komandos veiklą, patirsite daugiau įspūdžių nei ieškodami jų jums neatskleistų mįslių labirintuose. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būdami nuolatiniame judesyje ir šurmulyje jausite, kaip nuo jūsų pastangų nepriklausančios jėgos koreguoja įprastą tvarką. Viską šiek tiek savo naudai pakreipsite, jei labai nesiblaškysite, ieškodami patvirtinimo ar lūkesčių išpildymo partnerių akyse. Eikite ten, kur jus veda dienos įvykiai, nevengdami retkarčiais pabūti kieno nors angelu sargu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte klausysitės intriguojančių antrosios pusės naujienų ir nesivaržydami pasakosite savo mintis kuo didesnei draugų ar kolegų auditorijai. Būdami atviri ir noriai žvelgdami į dienos džiaugsmus ir rūpesčius, praskaidrinsite dieną ir sau, ir kitiems. Kuo daugiau judėsite ir kuo daugiau ryšių per dieną užmegsite, tuo geriau jausitės dienos pabaigoje.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Netikėtumai darbo vietoje ir keistos, vis netylančios kalbos jūsų pernelyg nedžiugins, bet ir netrikdys. Būsite linkę į jas nesivelti, o dažniau klausytis ir išgirsti tai, ko kiti negirdi. Ir to dėka galėsite dalį informacijos panaudoti savo profesiniams sumanymams įgyvendinti. Be to, jūsų kūrybinės idėjos gali būti vertos dėmesio, jei jums pavyktų ties jomis susitelkti. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors šiandien žodžiai gims lengvai ir sklandžiai, užuot kalbėję, dažniau klausykitės. Toks jūsų pasirinkimas būtų pats vertingiausias jums ir aplinkiniams: jie galės pasisakyti, o jūs gausite vertingos informacijos apie save. Tai sustiprins jus, net jei dabar tai atrodytų priešingai. Tiesa, namiškiai ragins dėl jų aukotis ir jums bus sunku atsispirti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įvykiai namuose stebins, ir tik vėliau suprasite, kad tai turėjo teigiamos įtakos jūsų kasdienei veiklai ar sveikatai. Šios dienos darbus tinkamiau atliksite, jei gilinsitės į tai, kas aplink jus šnekama ir tai naudosite ryšiams su žmonėmis stiprinti. Istorijos, kurias perskaitysite spaudoje ar internete, išgirsite iš brolio ar sesers lūpų, nebus visiškai patikimos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Stiprinsite ryšius su mylimiausiais žmonėmis ir savo atžalomis. Jums čia talkins aktyvus bendravimas, žinių siekimas ir noras pasidalinti informacija bei mintimis. Jūsų partneriai jus skatins pritarimu ar dovanomis. Tačiau jūsų lūkesčiai, susiję su uždarbiu ar saviraiškos galimybėmis, jums tik dabar gali atrodyti nuspalvinti rožinėmis spalvomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įtraukti į nesibaigiančius namų rūpestėlius, net nebandysite nuo jų išsisukti, net jei tai jumyse žadins ne tik teigiamus, bet ir neigiamus jausmus. Netrūks naujienų, susijusių su uždarbiu ar išlaidomis, o darbuotis bus smagu, net jei pareigų trumpam padaugės. Tiesa, kitų suprasti nesitikėkite, kol iki galo nesuprantate savęs.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?