Naktinis trileris Šilutėje: net ir po galingo smūgio į medį vairuotojas įnirtingai priešinosi

2021-08-21

Pasipriešinimas pareigūnams, gaudynės naktinės gatvėmis, galingas smūgis į medį ir vėl pasipriešinimas. Taip trumpai galima nupasakoti tai, kas naktį iš penktadienio į šeštadienį vyko Šilutėje. Po incidento vienas žmogus atsidūrė ligoninėje.
Istorija prasidėjo apie 2 val. nakties, kai pareigūnai gavo pranešimą apie soduose vykstantį konfliktą šeimoje. Į įvykio vietą buvo nusiųstas policijos ekipažas.

Pareigūnėms atvykus nurodytu adresu, vyriškis, dėl kurio buvo kviečiama policija, pasipriešino, šoko į automobilį „Volvo“ ir bandė sprukti. Prasidėjo gaudynės naktinės Šilutės gatvėmis. Skriedamas centrine miesto gatve, Tilžės g., nedideliame kelio vingyje vairuotojas nesuvaldė automobilio, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą, ją kirto ir trenkėsi į medį.

Smūgis buvo galingas, tačiau aršaus vairuotojui tai buvo ne motais. Jis vėl pasipriešino jį persekiojusiam pareigūnių ekipažui. Į pagalbą atskubėjo papildomos policijos pajėgos, prisijungė pasieniečiai. Galiausiai vyras buvo sutramdytas. Jis su apsauga išvežtas į ligoninę. 

Automobilis po avarijos visiškai suniokotas. Pasak vietos gyventojų, jei mašina nebūtų įsirėžusi į medį, ji būtų įlėkusi į čia pat esančią parduotuvę. Įvykis tiriamas.
Lrytas.lt


Straipsnio komentarai

LAZDA SU DVIEM GALAIS...2021-09-25
TAI KAD SU ANGELAIS SUTARTĮ PADARĘS, Į KAPINES TIK ..PROTO BOKŠTUS.. PRIIMA... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
FINIŠAS PASIEKTAS VALIOOOOOO 2021-08-26
VIENŲ DURNIŲ MAŽIAU , JUK KAPINIŲ VARTAI VISADA ADARI TOKIEM Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Faktas2021-08-23
Sveiki, vairuotojas negirtas, pareigūnės moterys, gaila kad du ekipažai ir keturios pareigūnės, vyrų nerasta...o jaunas vyras įsismarkavo matydamas pareigūnių bejįgiškumą, gal liga, gal dar kas...pranešta buvo kad konflikto nėra, kad reikia tik pagalbos...vietoj pagalbos gavosi trileris dėl pareigūnių bejėgiškumo...tikriausiai vyrai pareigūnai sienas kiauras saugo... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2021-08-22
Man tik įdomu kiek policininkų nesutvarkė vieno pijoko. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?