Horizontalios žaliuzės – laiko patikrintas dekoro elementas

2021-08-25

Mados keičiasi, dažnai sukasi ratu, galiausiai, modernūs sprendimai virsta klasika, tačiau tam tikri interjero akcentai taip ir lieka rinkoje, kad ir kaip keičiasi aplinka. Vienas tokių yra horizontalios žaliuzės, kurios plačiai naudojamos ne tik gyvenamosios paskirties namuose, tačiau ir komerciniuose objektuose, ūkinės paskirties patalpose, kur reikalinga ne tik apsauga nuo saulės arba smalsių akių, tačiau ir skoningas dekoro akcentas.

Kitoks požiūris į žaliuzes

Nors žaliuzės rinkoje siūlomos jau seniai, tačiau galima sutikti labai daug skirtingų požiūrių į šį dangos uždangalą. Kol viena vertus jos labai mėgstamos, kadangi siūlomos sistemos yra labai inovatyvios ir puikiai atrodo, tuo tarpu kitiems žaliuzės vis dar siejasi su biurais, o ne jaukiais namais, kuriuose stengiasi puoselėti bei kurti interjerą.

Visgi, šiuo metu rinkoje siūlomos horizontalios žaliuzės yra labai įvairios ir savo estetine prasme dažnai lenkia net ir romanetes, kurios dažnai vadinamos pasirinkimu nr. 1 namų langams.

Žaliuzės suteikia galimybę labai patogiai bei paprastai valdyti į patalpą patenkančios šviesos šaltinio srautus. Svarbiausia, kad pavyks išvengti tiesioginės saulės spindulių, tačiau patalpose bus šviesu tiek, kiek Jums norisi.

Apsilankykite Solemlux el. parduotuvėjė.

Universalumas – svarbiausia savybė?

Rinkoje langų uždangalų pasiūla yra labai plati, tad natūraliai kyla klausimas – kodėl žaliuzės? Pirmiausia jos laimi dėl savo funkcionalumo ir labai plačių galimybių. Jos gali būti montuojamos ant lango stiklo, lubų, net stoglangio. Funkcionalumas ir galimybes yra labai plačios, tik visada verta ir reikia tartis su specialistais, kurie gali padėti rasti Jums labiausiai tinkamą variantą.

O kur dar spalvų gausa. Aliuminės žaliuzės vis dažniau pasirenkamos ne kokios nors spalvos, tačiau natūralios, taip išlaikant jų autentiškumą, kuris derinamas stilinguose namuose.

Atsparumas aplinkos dirgikliams

Tiek horizontalios, tiek kitokios pozicijos žaliuzės taip pat vertinamos ir dėl patvarumo. Pirmiausia jos yra visiškai atsparios drėgmei, tad tarnauja ilgai ir tuo pačiu nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Valyti galima su paprasčiausia drėgna šluoste, be jokių chemikalų. Dėl atsparumo tai yra geras pasirinkimas ne tik svetainėje arba miegamojo patalpose, tačiau ir sandėliuke, vonioje, virtuvėje, kur dažniausiai yra ne tik daugiau drėgmės, tačiau ir garų, šilumos bei kitų dirgiklių, kurie įprastus langų dekoro elementus kiek apgadintų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?