Infraraudonųjų spindulių šildytuvas - ekonomiškas ir puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori sušalti vėsiais vakarais

2021-08-27, Pranešimas spaudai

Prasidėjus šaltajam sezonui ir nukritus temperatūrai, daugelis žmonių pradėjo ieškoti būdų, kaip sutaupyti šildymo išlaidų. Šiuo metu infraraudonųjų spindulių šildytuvai tampa vis populiaresni, palyginti su kitais rinkoje esančiais šildytuvais, infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra labai efektyvūs ir ekonomiški. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai veikia kaip saulė: jie skleidžia plika akimi nematomus infraraudonuosius spindulius.Šiuos spindulius kaip šilumą sugeria kambaryje esantys daiktai ir žmonės.

Šiluma vėsiu oru yra pats tikriausias komfortas  ir malonumas. Tačiau sutikite, kad ne visada galime tuo mėgautis net vasarą ar vėlyvą pavasarį-oras dažnai juokauja nemaloniai, ir nesvarbu, ar organizuojate ilgai lauktą šventę, turite pasirūpinti maistu restorano lankytojams ar prekybai po atviru dangumi. Šiuo atveju čia yra būtinas šildytuvas: dujinis arba infraraudonųjų spindulių. 

  • Kiekvienas infraraudonųjų spindulių šildytuvas  yra pagamintas aukštos kokybės ir patikimo gamintojo, tinkamo naudoti lauke ir patalpose. Tinka terasoms, nešildomiems balkonams, restoranams, kavinėms ir kitoms maitinimo vietoms, prekybos palapinėms, renginiams, pramonei, lauko šventėms ir kt. Jei ieškote patikimo ir patvaraus varianto, tikrai pasirinksite iš mūsų produktų asortimento.

Kodėl verta pasirinkti būtent tokius šildytuvus

  •  Infraraudonųjų spindulių šildytuvas pradeda skleisti šilumą, kai tik jis įjungiamas. Kadangi jis šildo daiktus, o ne orą, jam beveik nereikia laiko įkaisti. 

  • Šie šildytuvai naudoja šviesą, kad šildytų aplinkos daiktus ir žmones. Skirtingai nei šildytuvai su ventiliatoriais, jie neskleidžia jokio garso. 

  • Palyginti su kitomis galimybėmis, infraraudonųjų spindulių šildytuvai naudoja mažiau energijos, todėl tai yra ekonomiška ir energiją taupanti alternatyva. Įrodyta, kad šie šildytuvai naudoja tik 40 proc. Elektriniai konvekciniai šildytuvai tiekia energiją, reikalingą panašiam šiluminiam komfortui. 

  • Infraraudonųjų spindulių šildytuvas neišskiria teršalų į aplinką. Jis nenaudoja jokio papildomo kuro šilumai gaminti.

  • Kai šildymui naudojamas infraraudonųjų spindulių šildytuvas, oras nėra sausinamas arba deginamas patalpos deguonis (kaip ir dujinio šildytuvo atveju), taigi, jei patalpoje nėra pakankamai vėdinimo sistemos, toks šildytuvas yra geras pasirinkimas. 

  •  Infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra populiarus pasirinkimas šildymo dirbtuvėse, garažuose ar kitose patalpose, kurios nėra gerai izoliuotos ir paprastai yra šaltos ir šlapios. Tokioje ne izoliuotoje ir šaltoje patalpoje jis gali greitai ir efektyviai sušildyti bet kokį objektą ir palaikyti jums tinkamą šilumos lygį tinkamu laiku.

Kur galima panaudoti infraraudonųjų spindulių šildytuvą

  • Terasa yra vienas iš mėgstamiausių kampelių, kuriame puikiai tinka priešpiečiai, skanūs pietūs, jauki vakarienė su šeima, smagūs susitikimai su draugais, nedidelės asmeninės šventės ar knygos skaitymas  ir puodelis arbatos. Tiesa, dažniausiai vėsus oras yra priežastis atsisakyti kokybiško laiko praleidimo lauko terasoje. Tačiau jei perkate infraraudonųjų spindulių šildytuvą, situacija gali visiškai pasikeisti. Daugelis linijos produktų yra labai atsparūs drėgmei ir labai tinka naudoti lauke. Pagal terasos plotą galima nesunkiai išsirinkti sau tinkamiausią įrangą. Terasoms dažnai pasirenkami lubų šildytuvai, pavyzdžiui, lempų tipas. Šis variantas puikiai tinka pagrindinių funkcijų atlikimui ir estetikai bei gražiai vizualiai išvaizdai.

 

  • Turistų labai mėgstamos restoranų, kavinių ir kitų maitinimo vietų terasos ar kitos lauko zonos. Tačiau net ir dėl blogo oro, darganos ir nukritusių termometrų stulpelių šios vietovės tampa mažiau patrauklios, todėl norinčių čia apsigyventi turistų mažėja. Jei nenorite, kad šaltesnis oras turėtų tokį neigiamą poveikį, įdiekite infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Galite pasirinkti pakabinamo ar sieninio šviestuvo tipą. Pastarasis variantas labai tinka moderniai, moderniai aplinkai ir šviestuvų tipams-kaimiškoms, kaimiškoms, retro ir bohemiškoms erdvėms.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!