Procedūros, kurių pagalba galėsite turėti gražiausią aksesuarą - nepriekaištingą šypseną

2021-08-27, Pranešimas spaudai

Norite gražios šypsenos ir sveikų dantų? Bet kokiu atveju svarbiausios yra jūsų pastangos ir susitelkimas į dantų sveikatą. Kai jums reikia profesionalios pagalbos, odontologija gali padėti išspręsti šias problemas.Šypsena yra vienas iš svarbiausių žmogaus grožio ir bendravimo atributų. Jūsų nauji veido aksesuarai patrauks visas akis (mes negarantuojame, kad šios akys bus iš susižavėjimo, bet leiskime išspręsti vieną problemą nuolat!). Jei norite atnaujinti ir atšviežinti savo šypseną, jums tai pasiekti padės estetinė odontologija.

Taigi, kokios odontologijos paslaugos tapo populiariausia tobulos šypsenos paslauga?

Dantų gydymas ir plombavimas. Nėra žmogaus, kuris nebus susidūręs su vadinamuoju dantų ėduonimi. Apsilankę pas odontologą profilaktiškai bent kartą per metus, galima išvengti didelių ir sudėtingų dantų ėduonies problemų, net ir esant mažiems skirtumams tarp sveiko ir gendančio danties, pakanka paprasto plombavimo. Šis dantų gydymo metodas gali užkirsti kelią tolesniam danties audinio pažeidimui ir bakterijų augimui. Ši paslauga taip pat gali padėti atkurti trūkstamą danties audinį ir užtikrinti, kad valgant ir geriant nejausite diskomforto, o dantys nereaguos į temperatūrų skirtumus. Nors kiekviena situacija yra individuali, paprastai vos vienas apsilankymas pas odontologą gali pašalinti nedidelius dantų pažeidimus. Uždelsus kreiptis į odontologus laiku ir atidėliojant danties gydymą, dantis pažeidžiamas negrįžtamai ir tai gali reikšti net viso danties netekimą. Maža to, svarbu akcentuoti ir tai, kad uždelstus danties susirgimus gali lydėti įvairios reakcijos – viso žando patinimas, atsiradęs skausmingi pūliniai apie dantenas ir pan., dėl kurių tenka ieškoti skubios odontologo pagalbos.

Burnos chirurgija. Jei dantyse yra tam tikrų trūkumų, kurie trukdo ir kuriuos reikia pašalinti, neišgydyti dantys ar išminties dantys, tai sunku pavadinti tobula šypsena. Šiai būklei pašalinti geriausiai tinka kita ypač populiari paslauga - burnos chirurgija. Tais atvejais, kai kyla pavojus užsikrėsti dėl ypač senų dantų pažeidimų, abscesų, gali prireikti ir danties ištraukimo, o danties traukimas yra būtinas, kad nebūtų pažeisti kiti audiniai, kurių praradimas gali apsunkinti gydymo procesą. Kadangi vis daugiau pacientų gerina šypsenas ir pasirenka ortodontinį gydymą breketų pagalba, ypač populiari burnos chirurgija, kurios metu ypač būtina ištraukti dantis, kad būtų suformuotas teisingas sąkandis.

Protezai ir implantai. Jei trūksta vieno ar kelių dantų, jie trupa, lūžta ar pasikeičia spalva, šypsena niekada jūsų nedžiugins. Ši problema yra ne tik rimta estetiniu požiūriu, bet ir rimta praktikoje-net danties nebuvimas ar stipriai susidėvėję dantys gali gerokai apsunkinti valgymo procesą. Tokiais atvejais verta apsvarstyti protezus ar dantų implantavimo paslaugas. Dantų protezavimas gali būti atliekamas įvairiais būdais ir metodais, todėl profesionalaus tyrimo metu pasirinkite tinkamiausią dantų atkūrimo metodą. Beje, jei tokios paslaugos kaip dantų plombavimas ar burnos chirurgija teikia skubią pagalbą, tai protezai yra procesas, reikalaujantis pasiruošimo ir kruopštaus planavimo.

Dantų balinimas. Kitas būtinas tobulos šypsenos akcentas - akinantis baltumas. Tačiau tik labai nedaugelis žmonių gali pasigirti akinančiu baltumu natūraliais dantimis-šis tikslas paprastai pasiekiamas tik naudojant papildomas balinimo priemones. Kai kuriais atvejais dantis balinti galima savarankiškai namuose, tačiau geriausias ir patikimiausias pasirinkimas yra profesionalus dantų balinimas odontologijos kabinete. Po balinimo kurso dantys gali būti natūraliai balinami, o suderinus su odontologu, kapai gali būti pagaminti nebrangiai. 

Burnos higiena. Net jei gerai prižiūrėsite savo dantis ir kruopščiai išvalysite dantis ne tik dantų šepetėliu, bet ir dantų siūlu bei burnos skalavimo skysčiu, odontologas tvirtina, kad kelis kartus per metus tikrai turite atlikti profesionalią burnos higieną. Tai paprasta, bet labai efektyvi procedūra pašalinti dantų akmenis, pašalinti apnašas, susikaupusias sunkiai pasiekiamose vietose. Paprastai po šios paslaugos dantys atrodo baltesni.

Taigi,  jei norite turėti žaviausią šypseną, odontologija yra vienas patikimiausių ir geriausių pagalbininkų, todėl tiesiog nuspręskite, kurios iš šių paslaugų jums reikia. Arba nedelsdami užsiregistruokite pirmai konsultacijai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?