6 dalykai, kuriems moterys vyrų išvaizdoje negali atsispirti

2021-08-31, Pranešimas spaudai

Nors sakoma, kad skonis draugų neturi, apklausos rodo, kad moterys daug mieliau renkasi eiti į pasimatymus su vyrais, kurie fiziškai atrodo patrauklūs, o patrauklumą žmonėms, biologinėms būtybėms, sukuria pakankamai panašūs dalykai ir savybės. Liūdna tiesa, bet gražiems žmonėms gyvenimas yra šiek tiek paprastesnis – jie lengviau gauna darbą, uždirba daugiau pinigų, turi daugiau draugų ir t.t. Vis dėlto nereikia nusiminti, jei nesijaučiate patraukliu – fizinis grožis, veido simetrija dažnai nėra lemiama savybės, kurios daro vyrus patraukliais. Moterys vyrų išvaizdoje dažniausiai pastebi ne tiesiog gražų veidą, tam tikras detales, kurioms negali atsispirti.

Rankos

Tai turbūt vienas pirmųjų dalykų vyrų išvaizdoje, kuriuos pastebi moterys. Rankomis apkabiname, gestikuliuojame kalbėdami, rankomis vyrai gali sutaisyti daugybę dalykų ar panešti sunkius nešulius. Net moksliškai galima paaiškinti, kodėl būtent rankos taip traukia moteris. Nors sąmoningai to nesuprantame, mūsų instinktai duoda ženklus, kad vyro organizme daugiau testosterono, jeigu bevardis jo rankos pirštas yra ilgesnis už rodomąjį. Tačiau atmetus mokslą ir instinktus, rankos gali atspindėti vyro asmenybę. Tatuiruotės, brangus laikrodis, manikiūras, kuris tarp vyrų tampa vis populiaresnis – visi šie dalykai nurodo, ką vyras veikia, kokia asmenybė jis yra. Dar vienas atributas, kuriuo vyras gali papuošti savo rankas – apyrankės. Šis aksesuaras subtiliai papildo stilių, traukia akį ir tinka įvairaus amžiaus vyrams. Prižiūrėtos rankos neabejotinai yra ta detalė, kuri sukuria vyro patrauklumą.

Akys

Žvilgsnis kartais gali pasakyti daug daugiau nei žodžiai. Juk dažnai sakome, kad „iš akių matyti, koks žmogus“, „geros akys“ ir t.t. Akių kontaktas tarp dviejų žmonių kuria intymumą ir įtampą, todėl bendraudami su moterimi nenusukite akių – tiesus žvilgsnis parodo, kad pasitikite savimi, esate atviras. Be to, vienas iš patraukliausių dalykų yra šypsotis ne tik lūpomis, bet ir akimis. Beje, remiantis tyrimais, išsiplėtę vyzdžiai, palyginus su kūno kvapu, veidu ar balsu, yra tiek vyrams, tiek moterims daug patrauklesnis bruožas. Taip yra todėl, kad kai žmonės susijaudina, akies vyzdys šiek tiek padidėja. Ir vėl tą mistišką patrauklumo konceptą galima paaiškinti mokslu.

Žandikaulio linija

Nors apskritai gražus veidas moterims nėra toks svarbus vyrų patrauklumo bruožas, dėmesį į žandikaulio liniją atkreipia beveik kiekviena. Ši veido dalis patraukli buvo dar nuo Senovės Graikijos laikų. Žandikaulis išryškina veidą, suteikia jam simetriškumo, konkretumo, rimtumo, o moterims konkretumas tikrai patinka. Beje, ryški žandikaulio linija evoliuciškai nurodo į puikią sveikatą – žemas kūno riebalų procentas, aukštas testosterono lygis organizme, puiki dantų būklė ir t.t. Jeigu norite patraukti moters dėmesį išryškinę žandikaulio liniją, tai padaryti galite keisdami gyvenimo būdą, sportuodami ir tinkamai maitindamiesi, nes beveik visi žmonės turi ryškią kaulų struktūrą, tik pas kai kuriuos tie kaulai pasislėpę po putliais skruostais.

Geri kvepalai

Turbūt ir vyrai, ir moterys žino tą jausmą, kai gatve praėjusio nepažįstamojo kvapas priverčia linkti kojas ir sekti visą likusį kelią paskui jį, nesvarbu, į kurią pusę. Geri kvepalai vyrui gali tapti tokia įvaizdžio detale, kuriai moteris tikrai negalės atsispirti. Ir ne tik neatsispirti vieną akimirką, bet sukurti įspūdį, kuris prisiminimuose išliks ilgai, nes žmonėms kvapai yra nepaprastai svarbi atminties dalis. Svarbu išsirinkti tinkamą kvapą. Šilti, sunkesni kvapai gali būti pats tas – tai sukelia saugumo jausmą. Galite rinktis kvapus, turinčius miško, gintaro natų. Jeigu norite ko nors pikantiškesnio, visada pataikysite su cinamonu ar pačiuliu, o medienos kvapą, kuriantį tvirtumo jausmą, rinkitės iš odos, kedro ar ąžuolo. Svarbiausia taisyklė – purkškite kvepalus ant švaraus kūno.

Laikysena

Iš kūno kalbos ir laikysenos dažnai pavyksta žmogų daug geriau „perskaityti“ nei iš žodžių. Ypač gerai tai sugeba moterys, kurios yra atidesnės detalėms, todėl niekas jų taip netraukia, kaip tvirta laikysena, šilta, atvira kūno kalba. Tiesūs pečiai ir nugara, nesukryžiuotos rankos – visa tai palieka moterims gerą įspūdį. Nereikia toli dairytis, užtenka atsisukti į gamtą – povai, norėdami pritraukti poves, išskleidžia savo plunksnas, o ne paslepia jas ir vaikšto nuleidę snapus. Viename JAV atliktame tyrime į pažinčių programėlę buvo įkelti 3 vyrų profiliai, kuriose jie sukryžiavę rankas priešais save, šiek tiek susilenkę. Kitos 3 nuotraukos buvo vyrų, atsilošusių su rankomis už nugaros, išsitiesusių. Daugiau teigiamo dėmesio iš moterų sulaukė vyrai, kurių laikysena buvo atvira.

Humoro jausmas

Nors šiame tekste humoras minimas paskutinis, matyt daugelis moterų sutiktų – kad ir kokia ryški bus vyro žandikaulio linija, kad ir kokie skanūs kvepalai, jeigu vyras neturi humoro jausmo, patrauklus jis bus nebent tol, kol išgaruos kvepalų aromatas. Populiariosios kultūros ikona Marilyn Monroe yra pasakiusi: „Jei gali moterį prajuokinti, gali priversti ją padaryti bet ką“. Ji buvo visiškai teisi – juokas suartina žmones. Kai juokiamės ir šypsomės, iš karto atrodome patrauklesni, nes spinduliuojame gyvybe ir energija. Be to, humoro jausmas vyrams gali tapti ir puikiu flirtavimo įrankiu.


Straipsnio komentarai

Monika2021-08-31
Tik randai ir niekas kitas, tikra vyro puošmena. Kuo labiau suplota nosis, tuo seksualesnis bičas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka