Šimtadienis Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje

2015-03-01, Mokinių tarybos narė Deimantė Baltutytė

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos III klasės mokiniai abiturientams surengė įspūdingą retro stiliaus šimtadienio šventę. Renginio metu netrūko nei linksmybių, nei susimąstyti verčiančių akimirkų. Renginys buvo surengtas norint jiems priminti, jog liko viso labo šimtas dienų iki mokyklos užbaigimo, ir jog jie dar turi laiko patirti tai, kas iš mokyklinio gyvenimo jau visai netrukus taps saldžiais prisiminimais.

Pirmojoje renginio dalyje veiksmas vyko stilizuotoje „kavinėje“. Jos lankytojams, vienuoliktokams, paštininkas (Justas Neverdauskas) išdalino laiškus ir renginys prasidėjo meninio laiško skaitymu. Jame vienuoliktokai ragino abiturientus svajoti, patirti kuo daugiau įsimintinų momentų ir tiesiog mėgautis gyvenimu. Renginio vedėjai Gintas Nausėda ir Vitalijus Lindžius palinkėjo dvyliktokams sėkmės egzaminuose bei tolesniame gyvenime, sveikinimų žodžius tarti kvietė dešimtokus, dvyliktokų auklėtojas, pavaduotojas, taip pat ir gimnazijos direktorių Liudviką Genį. Vienuoliktokės atliko jiems sukurtą šokį. Pirmojoje dalyje taip pat buvo padovanoti šimtadienio ženkliukai ir kavinės meniu stiliaus kalendoriai, padėsiantys jiems tas dienas skaičiuoti ir užfiksuoti tai, kas jiems svarbu.

Antrojoje renginio dalyje abiturientai buvo „teisiami“ vienuoliktokų teisme. Teisėjai (Goda Mačijauskaitė, Žilvinas Norinkevičius ir Vygailė Vilčiauskaitė) „kaltino“ abiturientus įvairiais nusikaltimais. Norėdami išvengti bausmės, jie turėjo atlikti smagias užduotis, už kurias buvo apdovanoti jų sukurtais pusatestačiais, kuriuose buvo pažymėta, kaip jiems sekasi vienoje ar kitoje srityje. Norėdami atsidėkoti dvyliktokai šventės organizatoriams padovanojo saldžią dovaną, padainavo dainą bei parodė trumpą filmuką iš savo linksmo mokyklinio gyvenimo. Renginio pabaigoje vienuoliktokai abiturientams taip pat įteikė saldžią dovaną. Teisėjams abiturientus „nuteisus gimnazijoje kalėti dar šimtui dienų“ ir paskelbus teismo pabaigą vyko fotosesija.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?