Mokyklos sutiko gyvo bendravimo pasiilgusius moksleivius

2021-09-09, „Šilokarčemos“ informacija
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje. D. Gailiūnienės nuotr.
Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje. D. Gailiūnienės nuotr.

Dar viena pandeminė Rugsėjo 1-oji. Mokiniai, pasipuošę plačiomis šypsenomis, skubėjo į savo švietimo įstaigas, kurios po ilgos pertraukos vaikų laukia atsinaujinusios. Kiek ilgai mokiniai galės gyvai lankytis pamokose, dar nėra žinoma. Aišku tik tai, kad įsisiautėjus COVID-19 pandemijai yra tikimybė, jog vaikai vėl mokysis nuotoliniu būdu.

Šiemet Šilutės rajono mokyklas pravėrė 4 382 mokiniai. Iš jų - 400 pirmokų, ir jų daugiau nei pernai. Praėjusiais mokslo metais pirmasis skambutis į pamokas kvietė 366 tokio amžiaus vaikus.

Dvyliktokų šiais metais yra 276, o pernai buvo 271.

Duomenys iki šių metų rugsėjo 5 d. dar bus tikslinami. Todėl skaičiai gali ir šiek tiek keistis.

Pasak Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjos Dainoros Butvydienės, naujus mokslo metus švietimo bendruomenė pasitiko su šypsenomis veiduose.

„Vaikai tarpusavyje ir su pedagogais bendravo. Nors neaiški situacija dėl COVID-19, bet tikimasi, kad visus metus bus galima bendrauti taip, kaip ir rugsėjo pirmąją“, - kalbėjo vedėja.

Rajone yra apie 600 pedagoginį darbą dirbančių asmenų. Iš jų 91,14 proc. turi imunitetą – yra pasiskiepiję arba persirgę klastingąja korona.

Pašnekovė sakė, kad tik beveik 10 procentų mokytojų atsisako skiepytis, likusieji skiepo nauda neabejoja.

Kiek paskiepytų mokinių, skaičiai dar nežinomi.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!