Papildomi įrankiai naudojantis hostingu: ką verta išbandyti?

2021-09-10, Pranešimas spaudai

Svetainių talpinimas, arba kitaip hostingas reikalingas kiekvienam, turinčiam svetainę. Užsisakius tokią paslaugą svetainei suteikiama vieta serveryje, ir taip ji atsiduria internete. Renkantis hostingą svarbu įvertinti ne vieną aspektą: reikalingų resursų kiekį, atsarginių kopijų užtikrinimą, serverio patikimumą, klientų aptarnavimą, papildomų paslaugų ir įrankių prieinamumą. Būtent pastarieji dažnai yra nuvertinami. Taigi, kokie papildomi įrankiai gali būti naudingi naudojantis hostingu ir kodėl?

1. Svetainių kūrimo įrankis

Tikriausiai kiekvienas, kuriantis svetainę, nori tai padaryti kuo greičiau ir paprasčiau. Dažnai manoma, kad tam reikia programavimo žinių ir įgūdžių. Tokios nuomonės laikotės ir jūs? Tuomet pasiruoškite nustebti. Modernus ir patogus svetainių kūrimo įrankis leidžia patiems lengvai susikurti tiek nesudėtingą, pavyzdžiui, smulkiajam verslui skirtą svetainę, tiek funkcijų gausa pasižyminčią el. parduotuvę.

Kaip jis veikia? Prisijungus prie tokio įrankio pirmą kartą, reikia pasirinkti norimą interneto svetainės kategoriją ir jai pritaikytą temą, pavyzdžiui, verslo, tinklaraščio, parduotuvės ar kitą. Tada įrašomas būsimos svetainės pavadinimas. Po šio žingsnio atsiduriama pagrindinių elementų lange. Jame galima lengvai sudėlioti norimą svetainės vaizdą ir pradėti rašyti tekstus.

Jau daugiau nei 17 metų veikianti svetainių talpinimo paslaugų įmonė „Interneto vizija“, kurios ilgamečių klientų ratą sudaro tiek individualūs asmenys, tiek verslai, užsisakantiems bet kurį hostingo planą svetainių kūrimo įrankį suteikia nemokamai. Norite pradėti naudotis svetainių talpinimo paslaugomis, kurias teikia geriausi savo srities ekspertai? Tuomet tiesiog spustelėkite ant aukščiau pateiktos nuorodos.

2. „Google Ads“ reklamos įrankis

Reklama – tai, be ko neįsivaizduojamas tikriausiai nei vienas verslas. Ji leidžia didinti savo prekių ženklo žinomumą, pasiekti daugiau potencialių klientų, skatinti pardavimus ir taip toliau. Dabar yra pačių įvairiausių skaitmeninės reklamos būdų, ir vienas iš tokių yra „Google Ads“. Tai bene patogiausias sprendimas užsiimantiems internetiniu verslu. Taigi, jeigu planuojate pradėti naudotis hostingu, „Google Ads“ įrankį verta išbandyti. Visiems anksčiau minėtos svetainių talpinimo paslaugų įmonės klientams jis suteikiamas nemokamai.

„Google Ads“ įrankis leidžia greitai ir paprastai sukurti tekstinę reklamą „Google“ paieškos sistemoje. Tokiu būdu tiesiai iš jos generuojamas srautas į svetainę. Pasirinkus aktualius raktinius žodžius, sukuriami jiems pritaikyti reklaminiai skelbimai, kuriuos išvysta „Google“ naudotojai, į paieškos sistemą įvedę anksčiau minėtus raktažodžius. Taigi ieškantiems efektyvaus ir greito reklamos būdo šis įrankis gali būti tiesiog tobulas pasirinkimas.

3. SEO įrankis

Norint pasiekti ilgalaikę internetinio projekto sėkmę, būtina pagalvoti ir apie SEO (angl. Search Engine Optimization). Tai svarbu siekiant padidinti savo prekių ženklo žinomumą ir užimti aukštas pozicijas „Google“ paieškoje. SEO yra vienas iš būdų pasirūpinti, kad į svetainę ateinantys lankytojai būtų suinteresuoti įsigyti jūsų produktus ar paslaugas arba ten rastų norimą informaciją. Taigi, kaip jau tikriausiai spėjote suprasti, dar vienas dalykas, kurį verta išbandyti naudojantis hostingo paslaugomis, yra SEO įrankis.

Jis padeda greitai nustatyti taisytinas svetainės vietas, tokias kaip nerasti puslapiai, dublikatai, greičio problemos ir kitas. SEO įrankis leidžia išsirinkti tikslingiausius raktinius žodžius ir patogiai sekti jų pozicijas populiariausiose paieškos sistemose. Naudojantis juo gaunamos aiškios SEO analizės ataskaitos su rekomendacijomis. Įgyvendinus jas, galima pagerinti svetainės lankytojų patirtį, užsitikrinti aukštas pozicijas paieškos sistemoje ir įgyti konkurencinį pranašumą.

Šie trys lengvai naudojami įrankiai gali padėti pasirūpinti savo interneto svetainės sėkme. Derindami skirtingų įrankių galimybes, galite pasiekti išties puikių rezultatų.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?