Į ką atkreipti dėmesį renkantis mobilų oro kondicionierių?

2021-09-10

Galima pasidžiaugti, kad nepriklausomai nuo oro lauke – žmonės gali integruoti sistemas namuose bei kituose pastatuose, kurie gerina gyvenimo kokybę formuodami labiausiai poreikius patenkinantį mikroklimatą. Tai ne tik šildymo sistemos, kurios dažniausiai reikalingos 8 mėnesius per metus, tačiau ir vėsinimui skirta įranga, kurios reikia gal tik porą mėnesių, tačiau jų metu – ji tampa gyvybiškai svarbi.

Pirmiausia reikalinga gera vėsinimo sistema. Bene daugiausia dėmesio šiuo metu sulaukia mobilūs oro kondicionieriai iš www.specdarbai.lt. Specialistai taip pat pateikia gaires, kurios turėtų padėti rasti Jūsų namams bei Jūsų poreikiams labiausiai tinkamą įrangą.

Efektyvumo lygis

Mobilūs oro kondicionieriai skiriasi savo galingumu bei funkcijų kiekiu. Efektyvumas yra pats svarbiausias kriterijus, kurį reikia analizuoti renkantis mobilų oro kondicionierių. Pajėgumas, galia taip pat turi remtis ir į plotą, kuris bus vėsinamas. Visgi, visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų būsto dydį pasiūlys ir tinkamo galingumo įrangą, kuri padės pasiekti geriausią efektyvumą.

Efektyvumo lygis taip pat analizuojamas įvertinus ir kelias kitas smulkmenas, kurios dažniausiai keičia galingumo rodmenis:

·         Kiek yra langų ir į kurią pusę jie yra nukreipti?

·         Kokio aukščio yra lubos?

·         Ar patalpoje yra daug daiktų, kurie gali skleisti papildomą šilumą?

·         Kokie yra sienų, lubų, grindų izoliacija?

·         Ir t.t.

Įrangos triukšmo lygis

Kitas svarbus aspektas renkantis yra triukšmo lygis. Kai kurie galvoja, kad šis rodiklis nėra svarbus, tačiau įsigijus įrangą ir su ja „pragyvenus“ sezoną pamatoma – kaip tai aktualu. Taigi, geriausia užbėgti viskam už akių ir iškart įsigyti įrangą, kuri veiks tyliai. Dauguma įrenginių turi triukšmo reguliavimo funkciją. Patogu, kad kai esate kambaryje – sumažinamas triukšmas ir dažniausiai taip pat sumažinamas įrangos galingumas. O kai išeinate – galima padidinti galią. Standartiškai triukšmo lygis, kuris neturės Jums jokio neigiamo poveikio - siekia 64 Db.

Įrangos dydis

Dar vienas svarbus mobilaus oro kondicionieriaus aspektas yra dydis. Natūralu, kad norisi, jog įranga namuose tarsi įsilietų ir nedarkytų kuriamo stiliaus. Šiuo metu rinkoje siūlomi mobilūs oro kondicionieriai išties atrodo labai patraukliai, tad esame tikri, kad jie ne tik nedarkys vaizdo, tačiau net ir bus svarbiausias akcentas. Pagal išmatavimus kinta ir svoris. Nors kondicionierius yra mobilus, tačiau jo keitimo namuose vieta yra koreguojama gana retai, tačiau jei reikėtų - nesunkiai tą galėtumėte padaryti, nes beveik kiekvienas įrenginys turi įmontuotus ratukus. 

Galimybės

Galiausiai reikia daugiau domėtis ir pačios įrangos galimybėmis, kurios kinta. Kuo daugiau funkcijų – tuo geriau, kadangi tai galiausiai užtikrina žmogui daugiau patogumo. O juk būtent dėl to oro kondicionieriai ir yra perkami. Siūlome rinktis tuos, kurie turi nuotolinį valdymo pultą, laikmatį, veikimo greičio keitimo galimybė ir t.t. Internetinėje svetainėje www.specdarbai.lt mobilius oro kondicionierius galima įsigyti išsimokėtinai puikiomis sąlygomis, o įmonės ekspertai patars, kurį variantą geriausia būtų rinktis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!