Paslaugos, kurių galima sulaukti profesionalaus odontologo kabinete

2021-09-13, Pranešimas spaudai

Dantistas yra tas žmogus, kuriuo norisi pasitikėti, kadangi niekas nenori turėti negražių, neprižiūrimų ar skaudančių dantų. Kad būtų galima visa to išvengti, svarbu žinoti, kokios procedūros yra teikiamos ir kokios reikalingos. Visos odontologines paslaugos Kaune, Romanovo klinikoje, rasite čia, paslaugos pritaikomos pasirinktinai pagal paciento norus ir dantų būklę.

Kokių procedūrų galima tikėtis ir kuomet jos reikalingos?

 

●Dantų protezavimas yra reikalingas tada, kai trūksta vieno ar kelių dantų arba jie yra negrįžtamai pažeisti, netiesiogiai atkuriant, kad būtų atkurta kramtymo funkcija ir dantų estetika. Ieškote geriausio sprendimo savo šypsenai? Kviečiame registruotis į pirmą konsultaciją. Per šį laikotarpį profesionalus gydytojas atsakys į visus jūsų klausimus, įvertins jūsų dantis ir burnos būklę bei aptars atkūrimo procesą. Kai danties audinys yra taip pažeistas taip, kad jo nebegalima tiesiogiai taisyti (plombuojant), pacientui reikia protezų. Kitais atvejais, kai pacientas nepatenkintas dantų spalva ir forma arba netenka dalies ar visų dantų, atliekamos restauracijos. Šiuolaikiniai dantų atkūrimo metodai, kalbant apie įvairias galimybes ir būdus, yra šviesmečių atstumu nuo mūsų močiučių dėvėtų protezų. Protezai aktualūs ne tik vyresnio amžiaus žmonėms: ši paslauga tinka įvairaus amžiaus pacientams. Jauniems žmonėms, patyrusiems įvairias traumas, žmonėms, netekusiems dantų dėl ėduonies, periodonto ligų ar kitų sisteminių ligų, arba žmonėms, kurie tiesiog nepatenkinti bendra dantų estetika, dažnai reikia protezavimo.

 

●Dantų implantai yra naujoviški dantų ir visų jų funkcijų (kramtymo, tarimo, estetikos ir kt.) atstatymas implantais. Atstatymai implantais reikalingas tada, kai dantys prarandami ar negrįžtamai pažeisti. Dantų netekimas gali sutrikdyti kramtymo funkciją. Supjaustytas maistas yra sunkiai virškinamas, todėl gali kilti virškinimo trakto problemų, padidėti skrandžio rūgštingumas ir atsirasti opų. Be to, padidėja kirkšnies ir apatinio žandikaulio sąnarių ligų rizika. Galiausiai dantų netekimas gali sukelti reikšmingų fizinių pokyčių: žandikaulio kaulas pradeda tirpti, o po to pasikeičia paciento veido bruožai. Oda suglemba ir raukšlės aplink burną tampa akivaizdžios. Pacientas atrodo vyresnis nei yra jo tikrasis amžius. Šie iššūkiai gali sukelti sunkių emocinių išgyvenimų ir psichologinių komplikacijų. Pacientai vengia bendravimo ir kenčia nuo produktyvumo, socialinio ir profesinio gyvenimo stygiaus.

 

●Estetinis plombavimas - tai estetinės odontologijos metodas, galintis kokybiškai suremontuoti susidėvėjusius, įtrūkusius ir pažeistus dantis. Estetinis plombavimas naudojamas dantų formai atkurti ar koreguoti, tarpams tarp dantų pašalinti ir senoms dantų plomboms, praradusioms spalvą ir sandarumą, pakeisti. Be estetinio užpildymo bus nemalonių ilgalaikių pasekmių. Pacientai negailimi dėl prastos dantų estetikos: dantų nusidėvėjimas, formos ar spalvos praradimas gali sumažinti pasitikėjimą savimi ir užkirsti kelią užtikrintai kalbėti, laisvai bendrauti ir šypsotis.

 

●Profesionali burnos higiena yra būtina procedūra kiekvienam pacientui, norinčiam išlaikyti burnos ir dantų sveikatą. Burnos higienos procese specialios priemonės naudojamos kietoms ir minkštoms apnašoms pašalinti, dantų paviršiui ir plomboms poliruoti. Dantų valymas, dantų pasta, dantų siūlas ir skalavimo skystis su antibakteriniu skysčiu yra būtinos pacientų kasdienės higienos sudedamosios dalys. Tačiau net jei šie veiksmai atliekami puikiai, profesionali burnos higiena yra būtina procedūra. Net geriausi dantų šepetėliai negali kovoti su kietomis dantų apnašomis. Todėl du kartus per metus rekomenduojame apsilankyti dantų higienisto kabinete. Pacientams, turintiems specialių indikacijų, burnos higiena turi būti atliekama dažniau, kartą per 3-4 mėnesius.

 

Tai tik pagrindinės procedūros, kurias galite rasti Romanovo klinikoje. Jei jus domina kita procedūra užsukite ir rasite daugiau informacijos apie ją.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?