Du automobiliai sudaužyti, o tarp jų patekusi pėsčioji net nesužalota

2021-09-15, „Šilokarčemos“ informacija
Automobiliai nulėkė nuo kelio ir tik per plauką nebuvo nublokšta pėsčioji. Skaitytojo nuotr.
Automobiliai nulėkė nuo kelio ir tik per plauką nebuvo nublokšta pėsčioji. Skaitytojo nuotr.

Rugsėjo 13 d., keliolika minučių po vidurdienio, eismo įvykis užfiksuotas Šilutės pašonėje. Čia tik per plauką išvengta tragedijos.

Avariją sukėlė 1948 metais gimęs vyras. Jis automobiliu „Toyota Corolla“ važiavo Griniaus gatve, Pagryniuose. Staiga išlėkė į pagrindinį kelią ir trenkėsi į Šilutės link važiavusį automobilį „Volkswagen Passat“.

Moters vairuojama transporto priemonė patyrė smūgį į priekinį ratą bei sparną. Todėl apsisuko 180 laipsnių kampu, išvertė kelio ženklą, trenkėsi į tvorą, o jai išgriuvus, atsidūrė netoli kelio esančios sodybos sode.

Kelio ženklą išvertė ir „Toyota Corolla“.

Žmonės rimčiau nenukentėjo. Senolis, nors ir nebuvo sužalotas, nes suveikė automobilio oro pagalvės, išgabentas į ligoninę apžiūrai. Moteris skundėsi skausmais, tačiau važiuoti su medikais nenorėjo. Teigė, kad pati atvyks į ligoninę, jei pasijaus prasčiau.

Abu automobiliai nulėkė nuo kelio, o tarp jų stovėjo moteris, kuri tik per stebuklą liko nekliudyta, atsipirko išgąsčiu ir nenukentėjo.

Liko neaišku, kodėl vyras nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio, – dėl to, kad norėjo greitai pravažiuoti jį, dėl sveikatos sutrikimų ar kitų priežasčių.

Dėl eismo įvykio pradėtas tyrimas.


Straipsnio komentarai

Jaunimui2021-09-18
Ožys senyn, ragas kietyn ! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tam klausiančiam2021-09-17
70metis pensininkas nėra senolis? Tai kas bl, jaunuolis? :D Atsipeikėk! Išvis suėjo pensija, galėtų teises į stalčių jau padėti. Išvažiuoja vėliau tokie į eismą ir žaloja žmones Komentaras patinka Komentaras nepatinka
klausim šilokarčemai2021-09-15
ar jūs proto visai nebeturite, nuo kada septyniasdešimtetis tapo senoliu, tuščiagalviai jūs ir tiek Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?