Pareigūnai fiksuoja rinkimų pažeidimus

2015-02-26, Tauragės AVPK informacija
delfi.lt nuotrauka
delfi.lt nuotrauka

Prasidėjus išankstiniams savivaldybių tarybų bei merų rinkimams Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai spėjo užfiksuoti pirmuosius pažeidimus.

Rinkimams ir galimiems pažeidimams buvo pradėta ruoštis dar gerokai anksčiau prieš rinkimus. Pareigūnai deda ypatingas pastangas, kad rinkimai vyktų sklandžiai ir būtų užtikrinamas maksimalus jų skaidrumas. Tam, kad sumažinti galimų pažeidimų, šiuo metu yra sustiprintos policijos pareigūnų pajėgos ir pasiruošta tinkamai reaguoti į galimus pažeidimus.

Nuo vakarykštės dienos iki šiandien Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje gauta 14 pranešimų apie galimus pažeidimus, iš jų pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai Tauragėje, Šilalėje bei 2 Šilutėje dėl galimo papirkinėjimo. Asmenims gresia atsakomybė pagal LR BK 172 str. dėl trukdymo pasinaudoti rinkimų ar referendumo teise. Taip pat 2 asmenys iš Pagėgių ir Tauragės patraukti administracinėn atsakomybėn pagal LR ATPK 207(9) str., dėl politinės reklamos skleidimo reikalavimų nesilaikymo.

Piliečiai pastebėję ar net užfiksavę galimus pažeidimus apie tai turėtų pranešti Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270.

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!