Pagėgiuose „valstiečių“ gretos pasipildė būriu naujų narių

2021-09-17, Lijana Jagintavičienė, LVŽS Pagėgių skyriaus narė
LVŽS Pagėgių skyriaus narių gretas papildė būrys bendraminčių. L. Jagintavičienės nuotr.
LVŽS Pagėgių skyriaus narių gretas papildė būrys bendraminčių. L. Jagintavičienės nuotr.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Pagėgių skyriaus nariai rinkosi į sąskrydį, kurio metu ne tik geros nuotaikos netrūko, bet ir skyriaus gretas papildė ne viena dešimtis naujų narių. Renginyje dalyvavo ir daug itin gerbiamų svečių.

Netrūko sveikinimų

Šventė vyko ant Nemuno kranto įsikūrusioje poilsiavietėje. Čia šventė tęsėsi visą dieną iki vėlyvo vakaro.

Pirmiausia susirinkusiuosius sveikino ir geros šventės linkėjo LVŽS Pagėgių skyriaus pirmininkas Remigijus Kelneris, jo pavaduotojas, Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Kuturys.

Gražiausių linkėjimų puokštes įteikė ir garbingi, labai laukti svečiai Lietuvos Respublikos Seimo nariai Aušrinė Norkienė, Dainius Gaižauskas ir Aurelijus Veryga.

Sveikinimo žodį tarė ir „valstiečiai“, Pagėgių skyriaus valdybos nariai - Pagėgių savivaldybės tarybos narė Ramutė Valančienė, Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eugenijus Dargužas. Linkėjimus perdavė ir Šilutės rajono savivaldybės tarybos narė Lijana Jagintavičienė.

Sąskrydis - puiki proga ir naujiems skyriaus nariams pasveikinti. Taigi, „valstiečių“ gretas papildė Alfonsas Šulcas, Vaida Popienė, Vytas Andrijauskas, Monika Gaubienė, Indrė Būdvytytė, Elena Gecevičienė, Evelina Grublytė, Valdemaras Jurkūnas, Vitalija Ežerskytė, Rasa Jakaitienė, Lina Grublienė, Daiva Remeikytė, Guoda Ališkevičiūtė, Liudmila Merkelienė, Valdas Merkelis, Egidijus Veryga, Mindaugas Jančauskas, Rasa Kmitienė, Viktorija Vaičienė, Juozas Simanavičius ir Lijana Jagintavičienė.

Neskubėjo skirstytis

Skyriaus pirmininkas R. Kelneris džiaugiasi, kad skyrius turi jau daugiau nei 100 narių, kurių didelė dalis - itin aktyvūs žmonės.

Po oficialių kalbų vieni skubėjo pabendrauti su LR Seimo nariais, su jais nusifotografuoti, kiti įvairiose sportinėse rungtyse sudalyvauti. Išbandė save tinklinyje, smiginyje ir kitose rungtyse. Nemažai buvo ir tų, kurie ir protmūšyje dalyvavo. Vėliau daugelis atsirado ir šokių sūkuryje.

Sąskrydis – puiki galimybė bendraminčiams pabūti drauge, pabendrauti, pasidalinti savo išgyvenimais, pasidžiaugti vieni kitais. Nes tik gražus bendravimas kuria puikias organizacijų istorijas, kurios skatina puoselėti ir kurti naujas tradicijas,  vykdyti bendras veiklas, dalintis idėjomis.

Tądien niekas neskubėjo skirstytis. Daugelis neslėpė, kaip yra išsiilgę gyvo bendravimo, kai visą pasaulį kankina negailestingas koronavirusas. 


Straipsnio komentarai

tiktų skiltyje ,,Gudručiai"2021-09-27
juokinga, kai straipsnis patalpintas skiltyje politika. Va tokia ir politika, kai tokie ,,politikai". Jagintavičienė pašalinta iš Šilutės valstiečių, prisiglaudžia pas Kuturį, kuturys praėjęs visas galimas partijas- buvo darbietis, liberalas, labai mylėjo tvarkiečius, kol naudą turėjo , Dargužas irgi neatsilieka. Išsigimė valstiečiai, užteršta politika Komentaras patinka Komentaras nepatinka
vietinis2021-09-27
Kiek žinom, laikraštyje rašė, kad pasikeitė savininkai, tai gal užteks vien apie jį rašyti, ir gražias nuotraukas dėti, gal parodys ir iš kitos pusės, lauksim. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
laukit tęsinio,2021-09-25
kai Jagintavičienė giminaitį Kuturį Šilokarčemoj dievaičiu darys, paskui abu į rinkimus vienam sąraše eis, kaip kad 2011 į seimą nuo Darbo partijos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patyręs2021-09-17
Kas pirmas pas Skvernelio chebrą pabėgs?.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Janis2021-09-17
Buvo trys dabar penki Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?