Antkapių kainos: kiek kainuoja kokybė? Kalbamės su meistru

2021-09-17, Pranešimas spaudai

Išėjus artimam žmogui į kitą gyvenimą – mūsų darbas yra sukurti tokią jo amžinojo poilsio vietą, kuri ne tik atrodytų skoningai, tačiau taip pat ir taptų meditacijos oazę kiekvienam, kuris atėjo lankyti mirusiojo. Natūralu, kad reikia skirti dėmesio smulkmenoms bei akcentams, kurie kuri jaukumą kapavietėje. Ir antkapių kainos tikrai negali būti svarbiausias aspektas juos renkantis.

Kalbamės su meistru, kuris padės geriau suvokti kainos niuansus.

Kaina kinta pagal poreikius

Pradėjus ieškoti antkapių pamatysite, kad kainos ribos yra labai plačios. Nuo medinių, kurie dažniausiai kainuoja kur kas pigiau, iki akmeninių, ypač granito, kurių kainos kinta nuo pasirenkamos graviūros.

Kuo įmantresnio antkapio klientui reikia – tuo kaina ir labiau kinta, tačiau daugiausia lemia pati medžiaga, kuri naudojama gamyboje. „Pigiausiai kainuoja medis, tad nieko keisto, tad medinių antkapių kainos yra mažiausios. Tiesa, jie tarnauja trumpiau, tad maža investicija neatsiperka“,- pasakoja meistras.

Kur yra kokybės riba?

Sunku nubrėžti ribą tarp kainos ir kokybės, kadangi antkapių formacijos metu gali būti padaroma klaidų, kurios sumenkina kokybę. Galiausiai, kai kurie klientai užsako labai įmantrius antkapius, kurie ne tokie patvarūs vien dėl savo konstrukcijos. „Vis daugiau žmonių nebegalvoja apie klasiką bei standartus, kurie buvo nustatyti religijos. Užsakomi labai unikalūs paminklai, kurie traukia akis ir tampa skoningu akcentu. Jie kainoja daugiau. Ir mokėti verta, jeigu tik bus gaunama gera kokybė“,- pasakoja antkapius gaminantis meistras.

Meistrų pasirinkimas

Siekiant nepermokėti ir tuo pačiu džiaugtis geros kokybės antkapiu – svarbu rasti gerus meistrus. Greta kainos taip pat siūlome daugiau dėmesio skirti stiliui, kurį turi kiekvienas meistras, žinoma, internete kitų žmonių paliktais komentarais, kurie gali padėti susidaryti nuomonę apie atliktą darbą bei užsakymo įgyvendinimą pagal keliamus reikalavimus.

Antkapių kainos tikrai kinta ir labai dažnai lemia kokybę. Kiekvieno iš mūsų darbas yra į kitą gyvenimą išėjusiam žmogui skirti kuo daugiau dėmesio mintimis ir tuo pačiu pokalbiu su juo greta vietos, kuri turėtų būti šventa.


Straipsnio komentarai

sakoma2021-09-18
mirusieji mirusiaisiais...gyviems gyventi reikia...
Kam ta ale paroda...iš ciklo - ką žmonės pasakys,,,
Artimųjų reikalas,,,kaip kas supranta.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2021-09-18
keisti tie žmonės,gyvų nemyli ,nelanko ,barasi ,pyksta ,o kai miršta ,tai kuo brangesnį antkapį,kuo daugiau gėlių ir pompastikos,o turėtų būti atvirkščiai.Kol gyvas ,žmogus žmogui reikalingas,jo žodis,jo šiluma,rūpestis,o ne už 5000€ akmuo ant kapo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka