Stengiasi gyventi tvarkingoje aplinkoje

2021-09-24, Pirmininkė Sonata Dauskartė
Lėšos skirtos viešųjų erdvių priežiūrai. Autorės nuotr.
Lėšos skirtos viešųjų erdvių priežiūrai. Autorės nuotr.
Laučių kaimo bendruomenė baigė įgyvendinti 2021 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2021 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.4 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

Jai buvo skirta 2 000 eurų, šias lėšas skyrėme viešųjų erdvių priežiūrai. Iš šio projekto lėšų įsigijome vejapjovę, lapų pūstuvą ir akumuliatorines gyvatvorių žirkles. Visos šios priemonės naudojamos tvarkant mūsų bendruomenės aplinką. Dar iš projektinių lėšų įsigijome viešinimo stendą, suoliuką ir šiukšlinę. Stende bus viešinama visa bendruomenės informacija. Taip pat gyventojai, norintys paskelbti savo informaciją, galės ją patalpinti mūsų informaciniame stende.

Projekto įgyvendinime dalyvavo savanoriai ir bendruomenės tarybos nariai, nes be vyriškų rankų nebūtume tiek daug nuveikę. Dirbome visi kas ką galėjome bendromis jėgomis, mes įveikėme visus darbus. Ačiū projekto dalyviams už dalyvavimą projekto įgyvendinime.

Projektas atnešė labai didelę naudą ne tik bendruomenės gyventojams, bet ir visiems besilankantiems mūsų bendruomenėje. Turėdami nemažai savo aplinkai puoselėti reikalingo inventoriaus dažniau galime pasirūpinti ir teritorijos priežiūra.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?