Kokios aprangos gudrybės gali padėti vizualiai paslėpti kojų antiprivalumus?

2021-09-27, Pranešimas spaudai

Nors ir dabartinis pasaulis „šaukia: džiaugtis tokiu kūnu, kokį turi!“ ateina dienų, kai negali net žiūrėti į save veidrodyje. Tam, kad šiomis dienomis nereikėtų lindėti namuose arba nukabinus nosį eiti į darbą, galima pasitelkti keletą aprangos gudrybių, kurios padės išvengti netikėtai atsiradusiems tos dienos trūkumams. 

Saugus ilgis - iki blauzdų

Turint stambesnes kojas, pavojaus signalas yra mini sijonai. Nors kiekvienas žmogus turi teisę dėvėti tai, ką jis nori, tačiau jeigu norima laikytis visuotinės elegancijos, geriau šio tipo sijonų išvengti. Tokiu atveju geriausiai rinktis tokius sijonus arba šortus, kurių ilgis būtų iki blauzdų. Ypač šis ilgis yra patogus tada, kai turima stambesnes blauzdas, o ilgis iki blauzdų padeda apsaugoti nuo nereikalingo dėmesio į jas. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad moteriški sijonai, kurie yra midi ilgio gali mažinti ūgį. Jeigu mūvėsite aukštakulnius sudarysite proporcingą vaizdą, tačiau, jeigu pasirinksite žemakulnius - bendras vaizdas gali susitraukti. 

Nesijaudinkite, jeigu turite stambesnes blauzdas, jūs neprivalėsite dėvėti vien maksi sijonų. Prie apvalesnių blauzdų tinka ir midi ilgis, svarbu tik tai, kad suknelių, sijonų arba sijonkelnių kraštas būtų šiek tiek žemiau blauzdų vidurio (lyg jas dalintų). Šiuo atveju ir parodysite kojas, ir paslėpsite probleminę vietą. Taip pat tinka ir lengvo audinio drabužiai. Drabužių kraštas ties blauzdų viduriu turi pleventi, o tai geriausiai tinka šifonas, viskozė ir pan. Taip yra sukuriamas efektas einant: yra sukuriamas bangavimas ir įvaizdyje suteiktas lengvumas, kuris žavi ne tik jus pačius, bet ir aplinkinius.

Detalės, kurios geba nukreipti dėmesį

Norint sukurti optinę iliuziją, tam puikiai padėti gali dekoras, kirpimo ypatumai, įvairios detalės ir pan. Jie vienu metu pritraukia dėmesį, bet ir apsaugo tas problemines vietas, kurias norima su tomis puošmenomis paslėpti. Pavyzdžiui: skeltukai, kurie yra ant kelnių arba sijonų, šonuose akcentuoja kulkšnis, tačiau ir tuo pat metu trukdo jas ir apžiūrėti. Taip pat perregimi sijonų intarpai blauzdų srityje atskleidžia tik mažą dalį kojų. Šią funkciją gali atlikti ir asimetrinės suknelės arba sijono kraštas arba užmesta klostė. Subtilumas visada žavi ir suteikia paslaptingumo jausmą jūsų aprangos derinyje.

Tiems, kas turi problemines kojas, geriausia rinktis tokią avalynę, kuri nebūtų itin kontrastinga su kojomis, tarkime smailianosiai bateliai, kurie turi ploną kulniuką prie stambių blauzdų atrodys tik smulkesni, o blauzdos - stambesnės. Idealiausias variantas yra kvadratinė batelių nosis, kuri turi stambesnį kulną.
Norint pabrėžti kulkšnis, puikiai tinka basutės, kurios turi dirželį aplink jas. Na, o jeigu norisi plokščio pado, tuomet galima taikyti platformą. Tam, kad avalynė vizualiai ilgintų kojas, geriausia rinktis kūno spalvos apavą, o lengvumo eisenai suteiks permatomos detalės.

Kas padeda vizualiai pailginti figūrą?

Norint paslėpti savo problemines zonas, tam padėti gali vizualiai sukurtas aukštesnio ūgio vaizdas. Tam padėti gali vienspalvės detalės arba vertikalus dekoras. Pavyzdžiui, norint vertikaliai ištęsti siluetą, rinkitės suknelę su įstrižais raukiniais. Taip pat puikiai tinka suknelės arba sijonai, kurie turi tokį ilgį, kuris dalina blauzdas. Kojų trūkumus gali padėti paslėpti kūno spalvos basutės, kurios yra ant žemo kulniuko, o bendrą vaizdą gali pabaigti lengvas audinys, kuris sukuria banguojančius raukinukus. 

Žinoma, viskas priklauso nuo nusiteikimo - juk viskas yra tik pas mus galvoje! Nebūkite sau negailestingi ir priimkite save tokį koks esate, o jeigu negalite, tuomet keiskitės į tokį, kokiu norite būti!


Straipsnio komentarai

Tai Aurelijai2021-09-28
nepatinka - nežiūrėk. Kodėl dabar tavo draugė turi gyventi pagal tavo ar kažkieno nors kito grožio supratimą ir standartus? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Aurelija2021-09-27
Labai geras straipsnis ,paskaitykite tos ,kurios sakote "o aš be kompleksų" Turiu ir aš tokią draugę jau senyvo amžiaus ,kuri naudoja šią frazę ,o vaikšto su aptemptomis triko,vaizdelis žiaurus,nes kojos iškrypusios,patikėkit man su ja jau gėda vaikščioti viešose vietose,o pasakyti jai nedrįstu ,nors daug kas sako - ji tavo draugė pasakyk tu jai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?