Penktadienio horoskopas – vasario 27 d.

2015-02-27, Ji24.lt
Fotolia nuotr. / Moteris ir paukščiai
Fotolia nuotr. / Moteris ir paukščiai

Štai ir penktadienis. Smagaus, džiugaus ir aktyvaus žygio į savaitgalį!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų išgirdę, kad kalbate daugiau nei darote, nesiginčykite, nes tai yra tiesa. Tačiau pokalbiai jums tuo metu reikalingi kaip oras ir vanduo. Popietę jūsų labiausiai reikės namuose. Todėl net ir nebūdami po savo namų stogu, viską darysite dėl artimiausių žmonių. Tai trikdys įprastą jūsų dienos ritmą, bet leis jaustis mylimiems ir vertinamiems. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje jausite poreikį pasirūpinti savo saugumu. Norėdami įrodyti sau ir kitiems, ko esate verti, daug kalbėsite, versitės kūlversčiais ar bandysite iššokti aukščiau galvos. Bandydami visiems įtikti, galiausiai turbūt visiškai susipainiosite. Vakarop ieškosite šilto patarimo ar užuojautos kur nors netoliese: kieme, elektroninio pašto dėžutėje ar socialiniame tinkle.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tai, kuo esate žavūs ir nepakartojami, jums iki pietų įrodyti bus vieni niekai. Vienintelė kliūtis – neapdairumas, kurio priežastis – jūsų liežuvis. Ypač jis trukdys, kai reikės nuveikti kažką naujo ar ką nors pradėti. Po pietų nepamirškite, kad šalia jūsų yra asmenų, kuriems pradžiuginti vien materialių vertybių neužtenka.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.) Galimas daiktas, kad iki vidurdienio būsite išsiblaškę ir neiniciatyvūs. Ir tai daug geriau nei veržtis pirmyn ir atsitrenkti į nebūtį. Visus norinčius jus dėl kažko apkaltinti, atremsite tyla ir ramybe. Nesigailėsite, patausoję jėgas, nes popietę Mėnulis pereis į jūsų ženklą. Tai bus panašu į kvietimą priminti visiems, kuo esate unikalūs.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki pietų norėsite ištirpti kolektyve, tapdami jo dalimi, bet jo valia pernelyg nepasikliaukite. Todėl nesuklyskite per daug laiko skirdami kalboms su draugais ar diskusijomis su kolegomis prie kavos puodelio. Dienai ritantis vakarop jūsų norai kirsis su realybe: užuot gavę jums taip reikalingą dėmesį, visą jį turėsite skirti kam nors kitam. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Iki pietų norėsite kuo daugiau atlikti, tačiau tai viena, tai kita nereikšminga smulkmena jums trukdys ryžtis svarbiems sprendimams. Iš tiesų, jei jų iki popietės neatliksite, tik sau padėkosite, nes vėliau pamatysite tai, ko iki šiol nepavyko įžvelgti. Vakarop rūpinsitės kažkuo iš draugų arba gera atmosfera komandoje. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje pastebėkite jums atsiveriančias galimybes ir jomis pasidžiaukite, tačiau didelių žygdarbių neorganizuokite. Bus nesunku pražiopsoti ką nors itin reikšmingo. Po pietų perlipsite per slenkstį, už kurio būsite kitiems geriausiai matomi ir griežčiausiai vertinami. Nesuklysite, pasirūpinę ne tik savo geru vardu, bet ir padėdami kitiems gerai jaustis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dienos pradžia bus dviprasmiška: atsidursite katile, kuriame per kalbas sunkiai pavyksta išgirsti savo pačių mintis. Nenusiminkite, gal tai priežastis pamatyti kituose asmenyse tai, ko paprastai nematote? Popietę jausitės įkvėpti ir pakylėti. Galėsite nemažai sužinoti ir su aplinkiniais savo žiniomis bei lūkesčiais pasidalinti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Judri ir nerūpestinga didžioji dienos dalis jums primins apie kitų žmonių įtakas ir svarbą jums. Tačiau būkite atsargūs tiek kitais tikėdami, tiek savimi pasitikėdami. Nerūpestingumo dėka privelsite keistų klaidų. Vakarėjant būsite priversti susitarti su kitais tam, kad įveiktumėte kelis slenksčius, už kurių slepiasi jūsų pageidaujamas rezultatas. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien prižadėsite sau, kad nesiblaškysite, kad ir kas nutiktų. Ypač iki popietės. Labiau vertinkite konkrečius veiksmus nei kolegų pažadus ar viltis, kad viskas išsispręs savaime. Popietę būsite kažkokiu būdu priklausomi nuo savo antrosios pusės ar kito jums svarbaus žmogaus veiksmų, požiūrio ar pageidavimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje mieliau pramogausite nei dirbsite. Idealu, jei dėl to, ko geidžiate, nerizikuosite. Visus žaidimus laimėsite, vadovaudamiesi sveiku protu, o ne bėgdami ten, kur jus šaukia jūsų norai ir troškimai. Popietę netruksite suprasti, kad pramogos baigėsi, o jums reikia imtis veiksmų. Todėl nesiginčykite ir nieko nelaukite, o rankoves pasiraitokite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki popietės kalbėkite tik tada, kai mintyse sudėliosite taškus savo dar neištartų sakinių pabaigoje. Tokiu būdu labiau apsaugosite savo asmeninę erdvę ir padidinsite pasitikinčių jumis gretas. Vėliau negailėkite energijos ir dėmesio norintiems, kad juos paguostumėte, sušildytumėte savo dėmesiu ar pasirūpintumėte.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?