Vyksta pasirengimas naujam krepšinio sezonui

2021-10-01
Ikisezoninėse draugiškose rungtynėse išmėgindamas įvairius derinius vyr. treneris K. Mačijauskas nurodė, kaip juos įgyvendinti aikštelėje.
Ikisezoninėse draugiškose rungtynėse išmėgindamas įvairius derinius vyr. treneris K. Mačijauskas nurodė, kaip juos įgyvendinti aikštelėje.
Šilutės miesto krepšinio komanda, reprezentuojanti pamario kraštą šalyje antroje pagal pajėgumą Nacionalinę krepšinio lygą (7bet-NKL) sužaidė keletą kontrolinių rungtynių. Kęstučio Mačijausko auklėtiniai išbandė savo jėgas su studentų krepšinio lygos komanda ir kaimynais iš Gargždų.

Nugalėjo studentus

Draugiškas rungtynes „Šilutės“ krepšininkai sužaidė su LCC Tarptautinio universiteto krepšinio komanda Klaipėdoje. Rungtynės įvyko universiteto sporto salėje. „Šilutės“ strategas draugiškoje kovoje išmėgino įvairius žaidimo ir komandos sudėties derinius. Studentiškos komandos pagrindą sudarė Lietuvoje studijuojantieji užsieniečiai.

Tačiau aiškiai silpnesnio krepšinio lygio sportininkai rimčiau pasipriešino tik žaidimo pradžioje. Na, o atsarginio suolo krepšininkų vedama pamario ekipa nesunkiai iškovojo pergalę dvidešimties taškų skirtumu priešsezoninėse rungtynėse. 

Nusileido kaimynams

Kitas draugiškas rungtynes „Šilutė“ sužaidė Gargžduose. Įdomu buvo išmėginti jėgas draugiškose rungtynėse su gerai sukomplektuota varžovų ekipa, kurią papildė „Šilutės“ gretose rungtyniavęs Mindaugas Stašys ir Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Simas Galdikas. Žinoma, abiejų ekipų strategai savo pagrindinius kozirius paliko spalio 7 dienai, kuomet abi komandos susitiks naujojo NKL sezono pirmose rungtynėse.

Tačiau dėl to draugiškos rungtynės netapo kamuolio bumbsėjimo reginiu, o pasižymėjo visaverčių varžovų dvikova. Permainingose rungtynės nugalėjo gargždiškiai rezultatu 88:82. „Šilutės“ gretose pasižymėjo Ibrahima Sylla, pelnęs 24 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių. Pamario ekipos naujokas Deividas Anužis į savo buvusios komandos krepšį įmetė 16 taškų. Toliau K. Mačijausko kariauna tęsia pasirengimą sezono startui plušėdama sporto salėje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!