Pilnai skiepyto mero V. Bendaravičiaus neaplenkė korona

2021-10-09, „Šilokarčemos“ informacija
Sergantis koronavirusu meras V. Bendaravičius sako, kad jam lengva forma, nes buvo pasiskiepijęs.
Sergantis koronavirusu meras V. Bendaravičius sako, kad jam lengva forma, nes buvo pasiskiepijęs.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pajautė keletą simptomų ir dėl to nusprendė pasidaryti savanoriškai testą. Gautas atsakymas – teigiamas. Tai reiškia, kad politikas serga koronavirusu.

Buvo Kroatijoje

Rugsėjo 27 d. meras drauge su dar kitais savivaldybės atstovais grįžo iš Kroatijos, kur vyko ne vienas susitikimas su pilietinės visuomenės atstovais. Spalio 3 d. jis pajautė keletą neįprastų simptomų. Todėl jau kitą dieną savanoriškai pasidarė testą. Spalio 5 d. gautas atsakymas – V. Bendaravičius serga koronavirusu.

„Praėjusi savaitė darbe buvo pakankamai intensyvi. Buvo daug susitikimų. Nors saugojausi, laikiausi visų rekomendacijų, užsikrėtimo neišvengiau. Dabar dirbu nuotoliniu būdu, nes yra daug svarbių darbų, o esantys simptomai tam netrukdo. Sekmadienį pajaučiau vienos akies skausmą. Atsirado sloga, kuri man nėra įprasta. Kitą dieną skaudėjo abi akys. Pasirodo, sergu. Neabejoju, reikia skiepytis. Jei ne skiepai, manau, šios ligos forma man nebūtų tokia lengva. Žmonės turi suprasti skiepų naudą. Kalbėjau su Jurbarko meru. Jis irgi serga“, - kalbėjo meras. Pasak jo, neįsivaizduoja, kur galėjo pasigauti minėtą virusą. Jis nemano, kad ligą „įsigijo“ Kroatijoje.

Taip nemano

Tiesa, iš minėtos kelionės grįžęs tuoj susirgo ir Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Bronislovas Būdvytis, kuris serga rimčiausiai iki šiol.

Anot V. Bendaravičiaus, jokių simptomų nejautė Tarybos nariai Ligita Kazlauskienė Algis Grublys bei Savivaldybės Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyr. specialistas Valdas Vytuvis. Tačiau jiems paskambinę Visuomenės sveikatos atstovai informavo, kad turi atlikti testus dėl kontaktų su sergančiais koronavirusu. Tik tada ir paaiškėjo, jog ši liga neaplenkė ir minėtų asmenų.

Klausėme, gal visi jie virusą „parsivežė“ iš Kroatijos? Meras teigė, kad taip nemano, mat buvo praėję nemažai laiko nuo grįžimo iki susirgimo.


Straipsnio komentarai

Rokas2021-10-17
Net gėda skaityti. Kaip galima taip žemai pulti? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
persirgęs2021-10-11
Kiek žmonių sirgo ir persirgo net be gydytojų konsultacijos. Gydėsi įprastais vaistais ar žolelėmis.
Šeimoje sirgo neskiepyti ir skiepyti, pastarieji sunkiau ligą pernešė.
Daugelis svajoja susirgti, kad tik nereikėtų susileisti eksperimentinio skysčio.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Patyręs2021-10-10
Kvaiša, skiepai sumažina komplikacijų rizika. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
TEISYBĖ VISTIEK IŠAIŠKĖS , KAS TEISUS BUVO , AR SKIEPYTI AR NESKIEPYTI 2021-10-09
dar bėkit skiepytis , dar bėkit skiepytis būt išbandymo pelėm , šiltnaminėm pomidorais , TAI KAS SERGA AR SKIEPYTI AR NESKIEPYTI IR KAM TAS ,,,,MELAS ,,,,, O TEISYBĖ VISTIEK IŠLYS IŠ MAIŠO ., Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?