„Šilokarčema“ 2022-aisiais: atsinaujinusi, įdomesnė, su nauju priedu ir... dovanomis!

2021-10-08

Kaip ir kasmet, rudeniui atėjus, kviečiame pratęsti draugystę su „Šilokarčema“ ir ateinančiais metais – 2022-aisiais. Tigro metai mūsų prenumeratoriams prasidės ne tik su naujausiomis žiniomis, bet ir su dovanomis.

Pirmiausia apie dovanas – visi 2022-iems metams užsiprenumeravę laikraštį su pirmuoju kitų metu numeriu sulauks dovanos – 2022 m. sėjos kalendoriaus. Be to, visi dalyvaus ir žaidime, kuriame įvairiomis rėmėjų dovanomis bus apdovanota daugybė prenumeratorių.

Primename, mes ir toliau į jūsų namus pasibelsime du kartus per savaitę.  Antradieniais visada skaitykite priedą „Saugok sveikatą“, penktadieniais – „Sportas“ ir naujasis priedas „TV PUBLIKA“, kuriame rasite ne tik TV programą, bet ir daugybę įdomių publikacijų įvairiomis temomis.

Kiekviename laikraščio numeryje – straipsniai, publististika aktualiomis problemomis, politika, kriminalai, krašto žinios, atsinaujinantys skelbimai, renginių anonsai bei daugybė kitos informacijos.

Visiems mūsų skaitytojams, o labiausiai neaiškių kėslų turintiems valdžios panteono „dievaičiams“ primename – „Šilokarčema“ nemiega. Kainos prenumeruojantiems redakcijoje: mėnesiui – 2,50 Eur, trims mėnesiams – 7,50 Eur, pusmečiui – 14,99 Eur, metams senjorams bei neįgaliesiems – 29,99 Eur, kitiems fiziniams ir  juridiniams asmenims – 36 Eur.

Taigi, pirmiausia užsuk į redakciją, užsisakyk laikraštį 2022-iesiems, ir jau sausį gausi dovaną, o žaidimo dovanas laimėsite jau šiemet!


Straipsnio komentarai

F2021-10-08
Pagarba,,, tokiu tempu ir toliau,,, Sekmes Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JONAS2021-10-08
ŠAUNUOLIAI.PIRMIEJI PRIGAVOT ŠILEIKĮ Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?