Savaitgalio horoskopas – vasario 28 d. – kovo 1 d.

2015-02-28, ji24.lt

Štai ir savaitgalis. Smagaus ir įtraukiančio poilsio, mielieji!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį savo dėmesiu džiuginsite šeimos narius, jei atsispirsite pagundai atlikti ką nors neva reikšmingo dėl savo karjeros ir nekursite chaoso savo namuose. Savaitei baigiantis savo idėjas papasakokite draugams, kurie patars, kaip jas įgyvendinti. Bet ar jums pavyks suvaldyti šį procesą ir pasidžiaugti mažomis pergalėmis? 

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Tegul šeštadienio nuotaikų jums netemdo kalbos, kurias girdite aplinkui. O ir patys sau kojos nekiškite nuogąstaudami dėl dalykų, kurie landžioja iš jūsų vidinio pasaulio ar prisiminimų. Galite pakeisti aplinkinių žmonių (išskyrus šeimos narių) nuomonę apie save, sekmadienį išsakydami keletą neįtikėtinų sprendimų. 

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį draugai paskatins jus išleisti daugiau nei šiuo metu jūs norite. Turbūt taip pasielgę net nepastebėsite. Tai jums gali priminti artimi žmonės, nuo kurių jūs esate emociškai ar materialiai priklausomi. Sekmadienį jūsų bičiuliai ar bendražygiai suteiks jums žinių, pakeis požiūrį ar atvers akis kokia nors tema. 

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį susitelkę vien į savo problemas jų neišspręsite, o tik sumaištį kelsite. Tokiu būdu nieko nepasiekę, tik savo artimą žmogų nuvilsite. Nors jums turbūt viskas atrodys priešingai. Sekmadienį neatsispirsite pagundai artimuose santykiuose ar tvarkant bendrus pinigus įdiegti kažkokius darbe sužinotus triukus. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį sugalvosite keistų dalykų, kad pateisintumėte savo norą nedalyvauti pagrindiniuose dienos įvykiuose. Regis, taip ir nesuprasite, ar šis jūsų noras tikras, ar tik bandymas pabėgti nuo nemalonių pareigų ar ignoruoti nepageidaujamas naujienas iš toli. Jei sekmadienį išdrįsite patikėti savo antrąja puse, išgirsite įdomių dalykų. 

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį laviruosite ant ribos, pamiršdami atspalvius, o matydami tik juoda arba balta. Pusiausvyra mintyse, jausmuose ir poelgiuose būtų didžiausia apsauga nuo dienos netikėtumų. Sekmadienį išradingai panaudodami savo ir partnerių pinigus, tinkamai atnaujinsite savo buitį ar pasirūpinsite sveikata. Tik nepainiokite pagalbos kitiems su pasiaukojimu

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį visi ankstesni savaitgalio planai bus pamiršti – juos mikliai išstums sutuoktinio ar kito šeimos nario pasiūlymai, labiau primenantys reikalavimus, kurių jūs neįvykdyti negalite. O štai sekmadienį, visa tai savaip kompensuodama, antroji pusė jus įkvėps žygdarbiams, susijusiems su kūryba ar atžalomis. 

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį gali tekti ragauti ne tik saldžius, bet ir karčius patiekalus. Ir tik jūsų optimistiškas požiūris į nenumatytus buities pasikeitimus ir jums visai nepatogias žinias, leis jums išlipti sausiems ir švariems iš drumsto vandens. Tačiau sekmadienį įdiegę neįprastus pokyčius po savo namų stogu, užuosite pučiančius šviežius, pavasariškus vėjus. 

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį nekaišiokite nosies ne į savo piniginę, nes per didelis jūsų noras viską kontroliuoti gali jums padaryti meškos paslaugą. O savas sukauptas lėšas pasaugokite – netikėtų išlaidų tam, kas malonu, bus daugiau nei reikia. Sekmadienį netrūks pažinčių, naujienų ir kelionių, kurios sužadins jūsų apetitą ir ragins ieškoti jų dar daugiau. 

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį įtariai žiūrėsite į visus, kurie jums prieštaraus ar nebus su jumis malonūs. Impulsyvumas, neapsisprendimas namuose ir noras, kad kiti paklustų jūsų valiai, trukdys kurti harmoningus ryšius su artimaisiais. Sekmadienį įsigydami ką nors ekstravagantiško savo namams, pasikonsultuokite dėl finansinių galimybių su antrąja puse. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį norėsite kur nors pasislėpti nuo buities rūpesčių gausos, bet laimės daugiau atneš ne slapstymaisi, o pastangos pasirūpinti viskuo, kas jums skirta. Bet kuriuo atveju, savo dvasinę ir fizinę sveikatą patausokite, išklausydami iš kojų verčiančias naujienas. Sekmadienį keistos pažintys padidins jūsų saviraiškos galimybes. 

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį bus progų pasidžiaugti, jei nepaklusite baimėms, apie kurias jums primena jūsų draugai ar nesvarumo būsenai, kurią sukelia dabartinė jūsų finansinė situacija. Sekmadienį viskas atrodys šviesiau. Užuot kuitęsi buities rūpestėlių krūvoje, stebėkite, ir galbūt pamatysite neakivaizdžias priemones, galinčias tapti jūsų gausos šaltiniu. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?