Pirmadienio horoskopas – kovo 2 d.

2015-03-01, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Paukštis
Fotolia nuotr. / Paukštis

Kalendorinis pavasaris prasideda! O šalia, kaip visada, astrologinės prognozės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Palaikymas dienos pradžioje gautas iš užsienio ar žinios, įgytos mokymosi įstaigoje, gali jums suteikti papildomų taškų ar aiškumo atliekant kūrybines užduotis. Popietę būsite nesustabdomi, kupini entuziazmo ir noro laimėti. Ypatingai tuomet, kai matysite aiškų tikslą ir žinosite, kad galutinėje stotelėje bus galima iki soties pasimėgauti rezultatais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Rūpinsitės savo privačiu gyvenimu labiau nei pasiekimais darbo vietoje. Norėdami palengvinti sau savo užduotis, nevenkite pasidalinti savo našta su kitais. Vos tai nuspręsite, jums bus ištiesta reikalinga pagalbos ranka. Jei vakare pasikliausite savo svajonėmis – nuversite kalnus darbų, už kuriuos jums padėkos jūsų šeimos nariai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žodžio galią šiandien iškeldami aukščiau už kitas, būsite teisūs. Tačiau ši taisyklė tiks tik jums, kaip ir tai, kad turite nedvejoti, jog šalia jūsų esantys žmonės yra pasiruošę suteikti tai, ko jums dabar trūksta. Vakare draugai bus jūsų įkvėpėjai, o jūs nepraleisite progos savo žodžių pagalba pakovoti už jų teises.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nors visą dieną jums prieš akis styros kelios kupetos darbų, labai dėl to nenusiminsite. Ypač, jei kažkas jums pažadės už tai gerai atlyginti. Prie šios temos grįžkite vakarop. O iki tol turite išlieti ne vieną prakaito lašą, pasitelkdami kolegas. Jie jums negailės ne tik užduočių, bet ir reikalingo palaikymo jas įveikiant.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien patys dažniausiai inicijuosite tam tikrus įvykius, kurie jums greičiausiai visai patiks. Vaikai ar kiti jūsų kūriniai, tiesa, pareikalaus iš jūsų maksimalių pastangų, tačiau net nemanysite nuleisti rankų. Vakarėjant energijos dar daugės, o to priežastis bus noras patirti kuo daugiau nuotykių, kuo daugiau sužinoti ar kuo plačiau turimą žinią paskleisti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šios dienos įvykiai ir erzins, ir mobilizuos jūsų jėgas. Dėl pirmosios priežasties norėsite kur nors pasislėpti ir tyliai vykdyti savo dienos misiją. Čia jums iki pietų gerai talkintų jūsų šeimos nariai, net jei iš dalies jums atrodys, kad jie jus riboja savo prašymais. Popietę būsite nepralenkiami, bet dalis jūsų pastangų bent kol kas gali likti nepastebėtos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Norėsite švytėti kolektyve ar tarp draugų ir jums tai pavyks, ypač, jei būsite nuoseklūs ir neskubėsite žūtbūt gauti lyderio vaidmens. Tik vėliau išaiškės, kad naujienos, kurios jus pasiekia ar išvykos, į kurias esate kviečiami, yra jums be galo naudingos. Kiekviena vakarop laimėta kova pagerins jūsų santykių su komandos nariais kokybę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Būsite susitelkę į darbą ir profesinius tikslus. Jus sutelks žinojimas, kad kiekvienas jūsų žingsnis pirmyn bus tinkamai įvertintas. Tiesa, gausite tik tiek, kiek pastangų įdėjote – nei daugiau, nei mažiau. Vakarėjant energijos perteklių nukreipkite į konkrečias užduotis darbe, o ne į bandymus paspartinti kolegų darbo tempą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų žvilgsnis bus nukreiptas tik aukštyn, o savo rimtu veidu beveik įtikinsite kiekvieną, kad jūsų požiūris yra teisingas. Pasitikėjimo savimi jums netrūks ir antroje dienos pusėje. Tačiau aktyviai veikti labiausiai motyvuos kitų dėmesys, pagyrimai ir dėkingumas jums už pastangas. Jums pavyks kitus pradžiuginti ir gautu atgaliniu ryšiu pasidžiaugti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sumaniai derinsite kitų norus su savo galimybėmis, bet ne visada pavyks išlikti kukliems, neperžengti jums nustatytos ribos ir kitiems nustatyti saugias ribas. Priimdami sprendimus būkite ryžtingi ir patikėkite ne tik tuo, kas akivaizdu. Vakare raskite rimtą priežastį ką nors vertinga atlikti dėl savo namų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien praradę gaires, jų paklauskite savo partnerių ar kitų asmenų. Gavę iš jų aiškumo porciją, dar būsite sutelkti kolektyvo dvasios. O kai pažįstate kelio ženklus, savo kelio ribas ir jo galutinį tikslą, kelionė tampa smagia. Popietę ji taps itin aktyvi dėl daugybės pokalbių, susitikimų ir gaunamų naujienų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite pasakiškai darbštūs ir nenurimsite, kol viskas nebus atlikta tobulai ir kol negausite pagyrimo rašto. O apie jį jums vilties dienos pradžioje įkvėps vyresnis ar aukštesnes pareigas užimantis asmuo. Jei popietę numatysite sau konkretų tikslą, dienos pabaigoje džiaugsitės atitinkamu atlygiu ar savimeilę glostančia saviraiška.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?