Magnetinis rezonansas - paprastas tyrimas. Pasakoja medikas

2021-10-19, Pranešimas spaudai

Jeigu Jums reikalingas tyrimas, kuris gali padėti nustatyti sveikatos problemas - tokiu atveju labai svarbu ieškoti geros klinikos, kurioje taip pat gausite ir išsamias konsultacijas. Pavyzdžiui, gana dažnai dėl sveikatos problemų reikalingas MRT, kuris kai kuriems vis dar kelia baimę.

 

Tačiau neturėtų. Juk viso kūno magnetinis rezonansas kaina prasme - patrauklus, o gauti tikslūs rezultatai gali padėti rasti ligas, kol jos dar labai mažos.

 

Nereikalingas pasiruošimas

 

Daugeliui pacientų atrodo, kad toks sudėtingas tyrimas turėtų reikalauti ir labai specifinio pasiruošimo. Tačiau tai nėra tiesa. “Dažniausiai patariama porą, kelias valandas nevalgyti, kai kuriais atvejais ir negerti”,- pasakoja medikas. “Tačiau tai dažniausiai viskas. Svarbiausia yra nusiraminti, kadangi tyrimo metu beveik iki valandos laiko reikia labai ramiai gulėti, tad nerimas nebus geras palydovas”,- priduria.

 

Žinoma, kiekvienas žmogus turi atsakingai žiūrėti į tyrimus, kurie jo laukia. Todėl net neturi kilti mintis gerti alkoholio arba rūkyti prieš atliekant šį tyrimą, kuris gali padėti rasti pakitimus kūne.

 

Svarbiausia gera klinika

 

Kadangi kai kuriems šis tyrimas vis kelia baimę, natūralu, kad ji bus kur kas mažesnė radus patikimą kliniką, kurioje Jūsų laukia išsamios konsultacijos ir atsakymai į visus rūpimus klausimus. Esame tikri, kad privačios klinikos turi geresnę įrangą, tad tuo pačiu dažniausiai ir profesionaliai aptarnauja.

 

Po tyrimo mdikas, kai jau turės rezultatus, turi padėti pacientui juos suprasti. Blogas medikas yra tas, kuris tik įteikia ataskaitą į rankas, tačiau detaliai jos nepaaiškina”,- priduria specialistas. Kai kuriais atvejais su tyrimais reikia eiti pas tam tikros sferos specialistą, kuris patars dėl gydymo. Specialisto pasirinkimas kinta priklausomai nuo Jūsų organizmo probleminės vietos.

 

Labiau save mylėkite

 

Geriausias būdas išvengti ligų, kurios keičia gyvenimus - kuo daugiau dėmesio skirti sau. Tokiu atveju, esame tikri, kad visada būsite sveiki ir laimingi. O geriausia, kad viso kūno magnetinis rezonansas kaina vis labiau mažėja, tad tai atveria galimybes gyventi sveikai ir tuo pačiu per daug neišlaidauti.

 

Daugiau informacijos rasite čia: https://tomografija.lt/radiologiniai-tyrimai/magnetinis-rezonansas/

 

Straipsnio komentarai

xx2021-10-21
Kas čia per uab'as nesąmoningas? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Buvau2021-10-19
Žmonių siaubą genocidas,kankynė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?