Akį traukianti iškirptė

2021-10-20, Pranešimas spaudai

Esam matę Holivudo ir vietinių žvaigždžių nuotraukose moteris pasipuošusias atviras iškirptes demonstruojančiomis vakarinėmis sukniomis. Jei artėjančių švenčių proga planuojate pasipuošti panašiu stiliumi, jums bus svarbu, kad iškirptė akis patrauktų. Tačiau jus gali nuvilti, kaip ta suknelė krenta ant jūsų krūtinės, arba atidengiama oda, kuri neatrodo jaunatviškai. Jums į pagalbą ateina šios dvi grožio procedūros.

Jaunatviškai odos išvaizdai palaikyti

Hialurono rūgštis yra mūsų organizme natūraliai sutinkama medžiaga, kuri it kempinė sugeria didelį kiekį vandens. Vanduo reikalingas visiems mūsų organams ir juose vykstančioms funkcijoms, kurios susijusios su skysčiais - krauju, limfa ir pan. Vanduo padeda pernešti medžiagas, šalinti nebereikalingas medžiagas. Gimę kūdikiai turi didžiausią kiekį hialurono - dėl to jų oda atrodo tokia minkšta. Oda yra didžiausias mūsų organas, o jos elastingumui ir jaunatviškai išvaizdai palaikyti reikia daug drėgmės. Įvairūs veiksniai gali nulemti hialurono kiekio ankstyvą sumažėjimą: stresas, stiprus saulės poveikis, gausus vaistų vartojimas ar persirgtos ligos. Galiausiai, senėjimo procesas. Oda ima prarasti drėgmę, formuojasi raukšlės.

Dabartiniuose odos kremuose naudojamas kiekis hialurono nėra pakankamas, kremai pamaitina viršutinį odos sluoksnį, bet nepasiekia giliųjų. Hialurono rūgšties injekcijos suleidžiamos į giliuosius odos sluoksnius, todėl injekcijos poveikis stipresnis. Oda žymiai greičiau atjaunėja, raukšlės yra užpildomos ir išlyginamos.

Hialurono injekcijų procedūros dažniausiai atliekamos gilių veido mimikos raukšlių lyginimui, nes veidas yra viena iš labiausiai nepridengtų kūno vietų. Iškirptės zona taip pat dažniau būna atidengiama, jai gali pakenkti deginimasis saulėje arba soliarume. Kartais po vasaros maudynių saulėje galite pajusti odos tempimą. Hialurono rūgšties injekcijos panaikins nemalonų tempimo jausmą ir sudrėkins jūsų odą. Moterys, kurios nori puikuotis dailia iškirptės oda, turėtų pasinaudoti šia puikia estetine procedūra.

Kad suknelė dailiai kristų

Krūtinės didinimas implantais jau daugybę metų išlieka viena populiariausių plastinės chirurgijos operacijų. Laikui bėgant operacija ištobulėjo, naudojami pažangesni implantai sukurti iš silikono. Krūtų didinimas implantais turi akivaizdų rezultatą. Krūtims suteikiamas pilnumas, gali būti pabrėžiama apatinė arba viršutinė krūties dalis. Moterys, kurios anksčiau turėjo neproporcingą figūrą ir galėjo vilkėti sukneles aptempiančias klubus, tačiau laisvai kabančias ant krūtinės, po didinimo implantais operacijos galės vilktis šias sukneles ir likti patenkintos savo atvaizdu ir proporcinga figūra.

Nors krūtinės didinimo implantais operacijų rezultatai akivaizdūs, reiktų nepamiršti ir galimų komplikacijų. Yra tikimybė, kad krūtų implantai dėl aplinkos poveikio (smūgis, trauma ir pan.) gali trūkti, tuomet prireiks dar vienos operacijos keičiant implantą nauju. Jūs taip pat galite apsigalvoti, jei nesijausite patogiai, atsiras tempimo ir skausmo pojūtis. Galiausiai, net praėjus 10 ar daugiau metų, operaciją greičiausiai reikės kartoti ir implantus pakeisti naujais. Tačiau krūtinės didinimas implantais yra ideali išeitis norinčioms dailių kūno formų ir jaunatviškos kūno išvaizdos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?