Dziudo imtynininkų taurės ir medaliai iš Pasvalio

2021-10-21
Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „KUMIKATA“ nariai, kovoję Pasvalyje (iš kairės): Ignas Klimanskis, Saimonas Vytuvis, Benas Burba, Justas Vyšniauskas, Benas Kovyrcovas, Juozas Leškys ir Tadas Kazlauskas.
Pasvalio atvirame dziudo čempionate spalio 9 dieną varžėsi trijų amžiaus grupių moksleiviai iš Lietuvos ir Latvijos. Šilutės sporto mokyklai ir klubui „KUMIKATA“ atstovavo septyni trenerio Rimvydo Lukošiaus auklėtiniai, iš kurių čempiono vardą iškovojo Benas Burba, o dar keturi pamariškiai tapo prizininkais.

Pasvalyje ant tatamių kovojo devynmečiai (U-9), trylikamečiai (U-13) ir penkiolikmečiai (U-15). Šilutiškiai pasirodė šauniai. Tarp devynmečių (svorio kategorija daugiau nei 42 kg) nugalėjo šilutiškis Benas Burba. Gerai ėmėsi ir Benas Kovyrcovas (amžiaus grupė U-13), kuris tik finale nusileido sportininkui iš Alytaus ir pelnė sidabro medalį. Trečią vietą tarp šio amžiaus dalyvių užėmė Saimonas Vytuvis.

Visas dvikovas iki finalo laimėjo ir U-15 amžiaus grupės dalyvis Ignas Klimanskis. Lemiamą, finalinę kovą Ignas pralaimėjo Elektrėnų sporto centro auklėtiniui. Paauglių varžybose į prizininkus prasimušė ir Justas Vyšniauskas (svorio kategorija iki 73 kg), užėmęs trečią vietą.

Čempionato prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais. Šį kartą ant prizininkų pakylos nepakilo Juozas Leškys ir Tadas Kazlauskas, bet Pasvalyje gautos pamokos padės jiems ateities startuose. Šilutiškių treneris R. Lukošius dėkingas auklėtinių tėveliams, padėjusiems organizuoti kelionę į įdomias varžybas.