Jei nejudėsi, kol sveikas, teks mankštintis sergant...

2021-10-22
Mažiausieji prizininkai su seniūnu A. Šepučiu. Zitos Urmulevičienės nuotr.
Mažiausieji prizininkai su seniūnu A. Šepučiu. Zitos Urmulevičienės nuotr.

Žinome, kad geriau sėdėti prie visokių telefoninių stebuklų, negu bėgioti. Bet... ir laisvė ilsėtis turi ribas, nes žmonės – gimę judėti, nors kartais tam sunku prisiversti. Švėkšniškių kasmet nuo 2007 metų rengiamas bėgimas „Auksinis Švėkšnos ruduo“, į kurį susirenka vaikai nuo pirmokų iki abiturientų, išjudina visus.

Nebūtina pradėti nuo maratono, jau per kūno kultūros pamokas nereikia sėdėti su tušinuku rankose. Karantinas ir baimės trukdo, bet greičiausi ir ištvermingiausi rajono moksleiviai ir šiemet laimi įvairias bėgimo varžybas, tad galima palinkėti judėti visiems.

Renginys „Auksinis Švėkšnos ruduo“ sutraukia ir žiūrovų: tėvai, seneliai, mokytojai „serga“ už savus. Sporto klubo „Meška“ taurėmis ir medaliais bei Antano Martinkaus saldžiais prizais buvo apdovanoti visų grupių prizininkai, likę – atminimo diplomais.

Kadangi karantinas bandė sumažinti ištvermę, tai rengėjai trumpino tradicines distancijas. Bėgikai bėgo (nuo 300 iki 1 000 metrų) grupėmis pagal klases, mergaitės ir berniukai atskirai: 1-2 kl., 3-4 kl., 5-6 kl., 7-8 kl., I-II g. kl. ir III-IV g. kl. Prizininkus apdovanojo Švėkšnos seniūnas A. Šeputis. Varžybų prizininkai: 1-2 kl. - R. Stirbytė, E. Montvilaitė, S. Sungailaitė, D. Nesterovičius, A. Girskis, G. Goštautas; 3-4 kl. - A. Šilobrit, E. Baltkojytė, E. Barkauskaitė ir O. Lukoševičius, E. Šarka, E. Paulauskas; 5-6 kl. - E. Bendžiūtė, D. Agintaitė,  V. Oželytė ir M. Urmulevičius, D. Montvilas, G. Grikietis; 7-8 kl. A. Bendžiūtė (sesuo), D. Agintaitė (sesuo), V. Oželytė (sesuo) ir R. Budiukin, R. Stirbys, D. Barkauskas; I-II g. kl. - G. Oželytė, R. Stirbytė, R. Jėgerytė ir O. Malinauskas, R. Meilė, V. Gailiūnas; III-IV g. kl. - D. Račkauskas, E. Končius, D. Žemlauskas.

Varžybų organizatoriai - D. Grevienė ir A. Urmulevičius.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?