Šilutės YAMAHA klasė pradeda naujus mokslo metus!

2012-09-11, Saulius SODONIS

Kviečiame visus, norinčius muzikuoti. Grupės formuojamos visus metus ir Jūs galite pradėti bet kuriuo metu!Mūsų YAMAHA muzikos mokyklos klasė šiandien Jums galipasiūlyti septynias programas.

”Robiai”
 
Jauniausieji mūsų moksleiviai yra 4 mėn. amžiaus kūdikiai. Programos pagrindinis veikėjas – ruoniukas. Taikant „Robio“ programą, vaikų muzikiniai gebėjimai lavinami pasitelkus paprastas istorijas. Atsižvelgiant į vaikų sensomotorinius įgūdžius bei taikant šiuolaikines informacijos perteikimo priemones ir metodus, vaikams siūlomi įvairūs būdai susipažinti su muzika.

Šioje programoje vadovaujamasi „laisvojo atradimo“ principu. Kiekvienas vaikas su pasauliu gali susipažinti taip, kaip nori jis. Kartu dainuodami, grodami, klausydamiesi muzikos ir judėdami mes tik padedame vaikui. Tėvai šioje programoje nevadovauja, bet stebi. ”Robio” programa labai suartina vaiką su šeimos nariais, nes kūdikis išmoksta bendrauti neverbaliniu būdu. Mažųjų “ruoniukų” tėvai įsigyja vadovėlį ir kompaktinę plokštelę, tad įgūdžiai, įgyti pamokose, toliau tvirtinami namie. Tai labai daug džiaugsmo teikianti programa, palengvinanti mažiesiems integruotis į darželį ir kitus kolektyvus.
 
Mažyliai ir muzika
 
Programoje mažylius mokome muzikuoti. Kartą per savaitę vaikai ir jų tėveliai susitinka su Aštuonkoju – pagrindiniu programos veikėju. Programai buvo parinktos temos iš kasdienio vaikų gyvenimo. Vaikai ne tik kartu žaidžia, kuria, bet ir keliauja po muzikos šalį, kurioje susipažįsta su įvairiais muzikiniais instrumentais. Šioje programoje vaikai išlavina ritmo pojūtį, vystosi intonacinė klausa. Smagu, kad daugelis vaikučių, baigę šią programą, drąsiai gali imti į rankas mikrofoną ir dainuoti publikai.
 
Muzikos šalis
 
Programa skirta 4-6 metų vaikams. Klavišiniai ir ritminiai instrumentai, fleitos, spalvotos knygelės ir specialiai parengta kompaktinė plokštelė padeda paįvairinti užsiėmimus ir sudominti vaikus. Daug dėmesio skiriame balso, muzikinės klausos ir ritmo pojūčio lavinimui. Čia vaikai jau liečia klavišinius instrumentus, išmoksta groti nesudėtingas melodines atkarpas, kurios vadinamos ”klavišų žaidimais”. Žinoma, kartu su vaikais mes laukiame ir Jūsų, mieli tėveliai!

Fleitų garsai
 
Šioje fleitos programoje vaikams siūloma groti įvairių stilių kūrinius: klasikinę, liaudies, pop ar net avangardo muziką. Repertuaro kūriniai įrašyti kompaktinėje plokštelėje, kuria naudojamasi net tik pamokoje, bet ir mokantis namuose. Nuo pat pirmųjų pamokų vaikai supažindinami su sopranine ir altine fleitomis.
 
”Linksmieji klavišai” – klavišinių mokykla vaikams
 
Programa tikslingai moko perteikti kitiems savo jausmus bei idėjas pasauline muzikos kalba. Užsiėmimų metu vaikai draugams groja visą kūrinį ar jo dalį. Draugai bei mokytojas klausosi, groja kartu, taiso klaidas ir pataria. Vaikai išmoksta improvizavimo pradmenų, dažnai pasirenka groti savo mėgstamas dainas ar kūrinėlius iš animacinių filmukų. Juk svarbiausia - mokytis su malonumu!

 
”Linksmieji klavišai”

 
Programa supažindina su klavišinio instrumento garsų įvairove. Mokomasi groti ne tik solo, bet ir ansamblyje. Užsiėmimai vyksta mažose grupėse. Repertuare – įvairių stilių kūriniai. Besimokančiųjų kūrybiškumas lavinamas mokant harmonizuoti, improvizuoti ir aranžuoti. Išmoksite įvairių akomponavimo būdų, galėsite drąsiai pritarti dainuojantiems savo draugams.

 
Dainavimas
 
Užsiėmimuose išmoksite ne tik gražiai dainuoti, bet ir valdyti savo balsą, Jūs atrasite savo stilių, išbandysite naujus išraiškos būdus. Užsiėmimai vyksta mažose grupėse arba individualiai. Jūs gerai praleisite laiką ir nebebijosite mikrofono!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?