Dantų tiesinimo galimybės: kokia geriausia?

2021-10-27, Pranešimas spaudai

Nors kreivi dantys pirmiausia siejama su estetikos problema, tačiau reikia nepamiršti, kad jie gali trukdyti tinkamai sukramtyti maistą ir tuo pačiu kelti socialinį diskomfortą. Kadangi dažniausiai akcentuojami būtent kreivi priekiniai dantys - jų tvarkymas ir turėtų būti prioritetas.

Puiku tai, jog dantų tiesinimas yra daugeliui ne tik savo kaina, tačiau ir atlikimo procedūra prieinama paslauga. Svarbiausia yra rinktis gerą kliniką, kurioje bus ne tik atliktas tiesinimas, tačiau taip pat ir suteikti nemokami patarimai - kaip tinkamai prižiūrėti dantis.

Dantų plokštelė

Bene pats paprasčiausias variantas yra dantų plokštelė. Tiesa, ji pasiteina tik tokiu atveju, kai dantų nuokrypiai yra gana minimalūs. Taip pat dažniausiai rekomenduojama vaikams, kadangi jų dantys dar tik auga, tad ir korekcijos yra paprastesnės. Visgi, dantų plokštelė galima ir suaugusiems. Tačiau medikų siūloma rečiau nei, pavyzdžiui, breketai. Kodėl? Nes dažniausiai pasiekiamas efektas yra mažesnis, o kai jau tvarkoma, norisi, kad naudos būtų kuo daugiau.

Dantų breketai

Kaip jau minėjome, dantų tiesinimas galimas ir breketais, kurie šiuo metu vadinami pačia geriausia gražios šypsenos galimybe. Svarbiausia, kad juos nešioti yra madinga, tad nuostabu, kaip sveikatos priemonė gali virsti Jūsų grožio priemonė. Tiesa, rinkoje siūlomi breketai gali būti ryškūs ir traukti akis, taip pat jie gali būti beveik nepastebimi, tačiau atlikti dantų tiesinimo funkciją. Kiekvienas renkasi alternatyvą, kuri jam atrodo tinkamesnė.

Tiesinimas klinikoje

Galiausiai galimas ir tiesinimas klinikoje, kuris atliekamas kiekvienu atveju vis kitaip. Kai kuriais atvejais gali tekti traukti dantis ir keisti juos implantais. Kitais atvejais korekcijos atliekamos su estetiniu plombavimu. Geriausią būdą pasiūlo odontologai, kurie visada stengiasi išsaugoti natūralius dantis, jų funkcionalumą, tačiau kaip tik įmanoma sumažinti kreivumą, kuris gali gadinti gražią šypseną.

Graži šypsena gali žmogui suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Svarbiausia yra pagaliau išdrįsti pakoreguoti savo šypseną ir tai padarius - šypsotis labai plačiai. Nes gyvenimas - gražus ir džiuginti kitus savo šypsena tikrai verta.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!