TOP 3 vietos: ką galima pamatyti Druskininkuose?

2021-10-27, Pranešimas spaudai

Druskininkai yra laikomas vienas iš gražiausių Lietuvos kurortų. Nors jame ir nėra jūros, tačiau su savo turima gamta ir gausybės parkų pasirinkimu gali sužavėti kiekvieną čia atvykusį. Tai yra puikus miestas norint pabėgti ir pailsėti nuo kasdieniškų rūpesčių bei darbingų savaičių.

Tie, kas mėgsta gamtą

Pušynų apsuptas Druskininkas turi įvairiausių parkų, kuriuose galima ne tik vaikščioti, bet ir važinėtis su dviračiu (beveik visur galima rasti takelius, kurie yra pritaikyti dviračiams). Tam puiki vieta yra Druskonio ežeras, o greta jo randasi Vijūnėlės parkas. Taip pat prie Nemuno, netoli Meilės salos yra įsikūręs Poilsio parkas, kuriame galite rasti vaizdingas Nemuno pakrantes. Na, o pačiame Druskininkų centre galite pamatyti garsiausią šokantį fontaną. Vienas iš įdomių faktų yra tokių, kad esančios sanatorijos Druskininkuose  taip pat yra apsuptos miškų, todėl net ir esant namuose galėsite pajusti pilną artumą su gamta. Tiesa yra ir apgyvendinimo įstaigų, kurios yra arčiau miesto, todėl galėsite pasirinkti tai, kas jums labiausiai patinka. 

Tie, kas mėgsta aktyvumą

Druskininkai gali pažadėti ir pramogas tiems, kas mėgsta aktyvų laisvalaikį. Neskaitant to, kad visas miestas yra apsuptas puikių takų, kur galima ne tik vaikščioti, bet ir važinėtis su dviračiu, riedlentę ar riedučiais, galite rasti ir kitų vietų, kur aktyviai praleisti laiką. Vienas iš jų yra Druskininkų „Snow arena“, kuri yra po stogų, todėl amžina žiema čia tikrai garantuota! Tie, kas mėgsta vandenį gali apsilankyti vandens pramogų parke „Aqua“, o šiltuoju sezonu aplankyti ir wake arba „UNO“ parkus. Na, o golfo gerbėjus kviečia užsukti ir „Vilkės“ golfo aikštynas, kuriame galima išties kokybiškai praleisti savo laiką. 

Tie, kas mėgsta galvosūkius

Išminčiams Druskininkų miestas siūlo virtualios realybės, iliuzijų ar net pabėgimo kambarius, kurie vers ne tik pagalvoti, bet ir pasidaryti gausybė asmenukių! Nepamirškite, kad keliauti yra žymiai smagiau su kompaniją, todėl pasikvieskite kartu savo artimuosius arba draugus. Dauguma visų šių veiklų yra pritaikyta įvairaus amžiaus žmonėms, todėl niekas neliks be veiklos!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Per kiek laiko gaunate šeimos gydytojo konsultaciją?