Pagėgiuose „tvarkiečiai“ ir toliau darys tvarką

2015-03-04, Stasys BIELSKIS
Pagėgių rinkimų apylinkė buvo įsikūrusi Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje.
Pagėgių rinkimų apylinkė buvo įsikūrusi Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje.

Savivaldybės tarybos ir tiesioginių mero rinkimų rezultatai Pagėgiuose nieko nenustebino – čia ir toliau valdžioje bus partija „Tvarka ir teisingumas“. Liks ir tas pats meras Virginijus Komskis, laimėjęs jau pirmame ture, mat surinko 54,02 proc. balsų.

„Tvarkiečiai“ Taryboje turės dvylika narių, arba vienu mažiau nei šioje kadencijoje. Pagal gautus pirmumo balsus „tvarkiečiai“ išsirikiavo tokia tvarka: Virginijus Komskis, kuris Tarybos nariu negalės būti, kadangi jau išrinktas meru, Kęstutis Komskis, Remigijus Špečkauskas, Sigitas Stonys, Vytautas Stanišauskas, Viltė Miškinienė, Darius Jurkšaitis, Alvidas Einikis, Mečislovas Ramanauskas, Ričardas Bartkevičius, Ligita Kazlauskienė, Angelė Jonikienė, Vygandas Kerpė.

Keturis mandatus gavo „darbiečiai“ – Tarybos nariais bus Edgaras Kuturys, Algis Grublys, Vida Gečienė ir Edvinas Kriščiūnas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą atstovaus Remigijus Kelneris ir Petras Ubartas, Lietuvos socialdemokratus – Eugenijus Dargužas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdį – Gražina Jankauskienė.

Politinė partija „Lietuvos sąrašas“, kuriame pirmuoju numeriu buvo įrašytas Donatas Jančaras, surinko per mažai balsų ir Taryboje neturės nė vieno mandato. Nebus Taryboje ir nė vieno Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų atstovo.

Nepasisekė šiuose rinkimuose Pagėgių socialdemokratams. Jei šitoje kadencijoje buvo du Tarybos nariai, tai dabar beliks tik vienas E. Dargužas, keliais pirmumo balsais aplenkęs dabartinį Tarybos narį A. P. Dumbliauską ir iš antros vietos sąraše pakilęs į pirmąją.

Paklaustas, kaip vertina rinkimų rezultatus, A. P. Dumbliauskas vakar „Šilokarčemai“ sakė: „Pirmiausia kaip Lietuvos socialdemokratų partijos Pagėgių skyriaus pirmininkas sveikinu V. Komskį, išrinktą meru jau pirmame ture, ir linkiu jam sėkmės. O rinkimų rezultatai yra tokie, kokie yra. Aš tuos rezultatus priimu ir vertinu. Štai Darbo partija, matyt, gerai padirbėjo ir gavo keturias vietas. Socialdemokratų rezultatu esu nepatenkintas, reikia kažką daryti, žiūrėti į ateitį, į ateinančius rinkimus. Rinkimai įvyko, o niuansai tegul lieka kitam kartui“.

Mero rinkimuose antroje vietoje liko E. Kuturys (21,22 proc. balsų), trečioje – P. Ubartas (6,35 proc.). Alvydas Petras Dumbliauskas gavo 5,53 proc., Donatas Jančaras – 5,21 proc., Vladimiras Gorodeckis – 3,85 proc., Kęstutis Gedminas – 3,83 proc. balsų.


Foto galerija

 Stebėtojai atidžiai stebėjo, kad nebūtų pažeista balsavimo tvarka.Pagėgių rinkimų apylinkė buvo įsikūrusi Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje.

Straipsnio komentarai

Patyręs2015-03-06
Pagėgių socdemama jau senai laikas savo ,,brežnevą '' į Atėnus siųsti... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Tagi natagi,2015-03-04
nupezai visiškai A P D. Tikriausiai jau tave krapštys ir iš kultūrcentrio. Juk ten tokių "puošmenų",kai trundys byra iš perstuvų, nereikia. Manau, kad tavo paslaugų atsisakys ir bolševikėliai su raudonais šlipsais. Tad beliks, kaip nukaršėliui, kulniuoti pas albinikę prie pečiaus, ar lysti užpečkin, kad niekam nuotaikos negadintum. Suprask ir nejuokink rinkėjų. laikas garbingai užleisti vietą jaunesniems ir išmintingesniems. Rinkimai aiškiai parodė, ko esi vertas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka