Katyčiuose rinkosi išradigiausieji

2021-11-04, „Šilokarčemos“ informacija

Spalio 22 d. Katyčių seniūnijos salėje Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras kartu su seniūnija  organizavo bendruomenių vakaronę „Rudens kraitė“. Tą vakarą salė buvo tapusi didžiule rudeniška kraite, kurioje buvo gausybė rudens gėrybių, spalvų, puikios nuotaikos, dainų ir muzikos.

Vakaro metu koncertavo Kintų Vydūno kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Nendra“ (vad. Laima Bušininkienė) ir Švėkšnos tradicinių amatų centro  Inkaklių folkloro kolektyvas „Dainoriai“ (vad. Virginija Rukšnaitienė). Renginiui suburtos visos seniūnijos bendruomenės. Jos rudens gėrybių kompozicijomis išpuošė salės langus, dalyvavo konkursuose: „Moliūgas - daržo Karalius“, įdomiausia daržovė - „Gamtos išdaiga“.

Sudėtinga buvo išrinkti išradingiausią ir gražiausią kompoziciją. Visos bendruomenės buvo išradingos ir kūrybingos, tačiau vertintojai išradingiausia pripažino Stubrių jaunimo organizacijos kompoziciją „Sūpuoklės“. O moliūgo Karaliaus titulą laimėjo taip pat Stubrių jaunimo atvežtas didžiulis moliūgas. Įdomiausios „Gamtos išdaigos“ prizas atiteko Katyčių senelių globos namams.

Organizatoriai dėkoja visoms bendruomenėms: Stubrių, Katyčių, Stubrių jaunimo, Senelių globos namų, Neįgaliųjų draugijos, Katyčių pagrindinės mokyklos,  seniūnijos kolektyvui už aktyvų dalyvavimą renginyje, už išradingumą ir norą kūrybiškai reikšti savo sumanymus.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

klausim2021-11-04
o kaip su Covidu, niekas neužsikrėtė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
klausim2021-11-04
o kaip su Covidu, niekas neužsikrėtė Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?