Automobilio nuoma Kauno oro uoste: patogu ir greita

2021-11-12

Kauno oro uostas savo skrydžiais dažnai vejasi pagrindinį Vilniaus – iš čia patogiai galima pasiekti daugelį pasaulio krypčių. Tačiau tiek gyvenantiems sostinėje, tiek tolimesniuose miestuose, tiek atvykstantiems iš užsienio reikia įveikti tam tikrą kelio tarpą, kad galėtų pasiekti kelionės tikslą. Geriausias būdas tai padaryti – išsinuomoti transporto priemonę. Automobilio nuoma Kauno oro uoste: patogu ir greita, tik prieš tai reikia žinoti keletą svarbių dalykų, kurie padės paslaugą pasirinkti tinkamai.

Kaina

Daugeliui svarbi automobilio nuomos Kaune kaina. Jos gali svyruoti priklausomai nuo transporto priemonės modelio, naujumo, draudimo tipo ir kitų aspektų, lemiančių įkainį. Taip pat daugelis pastebi, kad dažnai oro uostuose įsikūrusios bendrovės vietoje siūlo didesnį įkainį. Todėl verta kainomis pasidomėti iš anksto ir palyginti jas internete – taip žinosite, ar jos yra adekvačios.

Patogumas

Kad automobilio nuoma Kaune būtų patogi ir greita, verčiau automobilį rezervuoti iš anksto, internetu. Viskas, ką jums reikės padaryti – suvesti skrydžio duomenis ir transporto priemones nuomojanti bendrovė pagal tai pamatys, kada ketinate nusileisti ir kada reikalingas automobilis. Taip išvengsite stovėjimo eilėse nuvykus į oro uostą, o dažnai pasitaiko taip, kad ne visos šalia esančios nuomos bendrovės dirba bet kuriuo paros metu, todėl išsinuomoti transporto priemonę čia ir dabar gali būti labai komplikuota ir reikalauti daug streso.

Svarbios detalės

Renkantis nuomos paslaugą vertėtų atkreipti dėmesį dar į keletą dalykų. Pirma, tai ar bendrovė taiko papildomą administracinį mokestį. Taip kai kurios įmonės suvilioja žema nuomos kaina, o vėliau bendra sąskaita būna didesnė. Taip pat atidžiai skaitykite visas sąlygas – ar kuro talpą turite grąžinti pilną, ar tiek, kiek buvo, kada ir kur būtina pristatyti automobilį.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!