Medinės, plisuotos ir vertikalios žaliuzės: kaip išsirinkti?

2021-11-12

Žaliuzės iš kitų įmanoma langų uždangos pasirinkimų išsiskiria itin lengvu ir efektyviu šviesos srauto reguliavimu. Tai labai praktiška ir patogu – priklausomai, ar reikia sumažinti šviesos kiekį, ar visiškai užtemdyti patalpą, kurioje dirbate, žaliuzės puikiai tam tinka. Tokia galimybė nepilnai užsukus langų uždangas visada paslėps jus nuo smalsių akių ir suteiks mums visiems būtino ir produktyvaus privatumo. Galbūt jau seniai planavote įsigyti žaliuzes, tačiau sunku apsispręsti, kokias išsirinkti? Mes jums galime padėti. 

 

Medinės žaliuzės

 

Tiems, kurie siekia akcentinio, o galbūt dar labiau papildančio klasikinio interjero motyvo, siūlytume įvertinti medines žaliuzes. Žavinti medžio struktūra, malonus leisti, dulkių nerenkantis,  puikiai tinkantis natūralių paviršių mylėtojams. Platus spalvų pasirinkimas, leisiantis įsilieti į bet kurį interjero dizainą ir jo diktuojamą koloritą. Pabrėžiama, kad tokių langų uždangų kokybė yra išskirtinė, o taip pat – saugi jūsų vaikams. 

 

Plisuotos žaliuzės

 

Plisuotos žaliuzės internetu išspręs jūsų išskirtinio dizaino klausimus. Šio tipo langų uždangos išlaiko stabilią formą, yra lengvai prižiūrima, o valdomos irgi patogiai – rankiniu arba automatizuotu būdu. Plisuotos žaliuzės siuvamos iš įvairių medžiagų. Jos leidžia uždengti bet kurį lango fragmentą, pakeliamos ir nuleidžiamos bei fiksuojamos norimame aukštyje. Jeigu norisi ypatingos ar labiau šviesą dengiančios medžiagos, galima rinktis specialias „diena-naktis“ žaliuzes, kurios yra pagamintos iš dviejų skirtingų audinių. Plisuotos žaliuzės turi didelį ir platų pritaikymo spektrą: jos gali būti skirtos specialiai stoglangiams, žiemos sodams, įvairiausių pasvirimo kampų langams. 

 

Vertikalios žaliuzės

 

Ypač siauras sustumtų vertikalių žaliuzių plotis leidžia suglausti jas pasuktas šonu. Patogus tokių langų uždangų montavimas prie lubų, nišose, prie įvairių lango konstrukcijų. Ekologiją vertinantiems svarbu žinoti, kad vertikalios žaliuzės gali būti pagamintos iš PVC (plastiko medžiaga su geromis cheminio atsparumo savybėmis). Tai ne tik kokybiška medžiaga, tačiau gali būti perdirbama, ekonomiškas, ekologiškas pasirinkimas. Vertikalios žaliuzės pasižymi antistatinėmis savybėmis, reikalauja mažiau priežiūros.

 

Tikimės, kad susipažinę kiek giliau su populiariausių žaliuzių rūšimis, sprendimą kokias išsirinkti bus lengviau. Tokios langų uždangos namuose suteiks ne tik išskirtinumo interjerui, bet ir privatumo jums.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!