Nebus pinigų – nebus ir gražių šaligatvių

2015-03-03, Karolina KIRTIKLYTĖ

Į redakciją kreipėsi viena šilutiškė ir bėdojo, kad Cintjoniškių gatvėje šaligatviai – tragiški. „Aš atsiprašau, bet kokie dalykai dedasi Šilutėje, Cintjoniškių gatvėje. Net su vaikiškais vežimėliais neina pravažiuoti. Norėčiau, kad visi tai pamatytų“, – rašė mums skaitytoja.

Į skaitytojos prašymą sureagavome ir viešojoje erdvėje klausėme gyventojų, ką jie apie tai mano? Visi rašiusieji pasipiktinę ir siūlo Šilutės valdžiai imti pavyzdį iš Pagėgių, kur sutvarkytas ir išpuoselėtas kiekvienas miesto kampelis. „Šilutės valdžia tegu ima pavyzdį iš Pagėgių savivaldybės, kur miestas blizga. Išleista labai puiki knyga „Pagėgiai“, ten matosi ne tik Pagėgių gražumas, bet ir visose seniūnijose restauruotos bažnyčios.  Pati esu šilutiškė, gyvenu užsieny, bet kai buvau rugsėjį grįžusi, tai šita gatve vežimėlio nepastūmiau. Ėjom pagrindinės gatvės krašteliu. Iš tikro baisu“, – rašė gyventojai. Ir tai tik kelios nuomonės žmonių, kuriems rūpi jų miesto vaizdas.

Susisiekę su Šilutės seniūnu Raimondu Steponkumi papasakojome jam apie šilutiškių skundą dėl tragiškų šaligatvių. Išklausęs seniūnas mums pateikė štai tokį atsakymą: „Šiemet parengėme projektą dėl šaligatvių remonto. Nežinome, ar gausime pinigų, ar ne. Viskas juk nuo jų ir priklauso. Situaciją žinau. Baisi atkarpa yra einant nuo turgaus iki pervažos. Vieną kampą šalia H. Šojaus gatvės sutvarkėme, dabar lauksime finansavimo“.

Tikimės, kad naujai išrinkta miesto valdžia pamatys savo miesto trūkumus ir juos ištaisys. Juk ir jie vaikšto miesto gatvėmis, bet... Matyt, ne tomis pačiomis, kaip mes.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų į karo tarnybą šaukti ir moteris?