VŠĮ pertvarkymas į UAB. Kaip socialiniai verslai tampa komerciniais?

2021-11-18, Pranešimas spaudai

Daugeliui klaidingai atrodo, kad VŠĮ tikslas yra patenkinti tik visuomenės interesus visiškai negalvoti apie uždarbį. Tai yra netiesa. VŠĮ yra juridinis objektas, kuris taip pat siekia uždarbio. Juk jame dirba komanda, kuri tai daro ne altruistiniais tikslais.

Taigi, kai VŠĮ pertvarkymas į UAB atliekamas - nereikia stebėtis, kadangi šis darbas specialistui yra gana dažnas ir svarbiausia, kad su jo pagalba - gana greitas ir pigus.

Kodėl VŠĮ?

Yra labai daug priežasčių, kodėl verslininkai nusprendžia, kad VŠĮ jų veiklai yra labiausiai tinkamas būdas vystytis. Kai kurie orientuojasi į tai, jog galima gauti subsidijas, kai tuo tarpu kiti vertina palankias mokestines lengvatas, kurios padeda verslui plėtotis našiau. Svarbiausia, žinoma, domėtis smulkmenomis, kadangi būtent jos ir lemia kiekvienam labiausiai priimtino verslo tipą.

Kaip kinta verslai?

Dėl verslo tipo pakeitimo ir kodėl kartais taip nutinka - visada geriausia kalbėti su tais asmenimis, kurie pasinaudojo tokia galimybe. Visgi, kinta įstatymai, tad natūralu, kad verslinikai į juos reaguoja. Juk kartais VŠĮ pertvarkymas į UAB reiškia,  kad atsirado labai patrauklios sąlygos didesnės įmonės plėtojimui. Tačiau tikrai nereiškia, kad socialiniai verslai gavę užtektinai naudos nusprendė vykdyti komercinę veiklą. Paprasčiausiai tos naudos yra gana mažai, tad verta rinktis ne dėl subsidijų, tačiau būtent verslui labiausiai tinkamos galimybės.

Pertvarkymas - tik su specialistais

Reikia nepamiršti, kad įmonės pertvarkymo metu visada geriausia tartis su specialistais, kurie gali garantuoti, jog viskas bus taip, kaip reikia, kad dokumentai bus sutvarkyti tinkamai, galiausiai, kad nauja veiklos pradžia bus sėkminga. Juk pertvarkant verslą, tam tikra prasme, žengiami nauji žingsniai, tad svarbu, kad jie būtų stabilūs ir legalūs. Tai padaryti padeda labai gera komanda.

VŠĮ pertvarkymas į UAB gali būti sėkmingas ne tik verslininkui, tačiau taip pat ir pačiam verslui. Svarbiausia nieko nelaukti ir kuo greičiau imtis pertvarkymo darbų, kai matyti, kad jų reikia, nes įmonei tuomet seksis kur kas geriau.

Daugiau informacijos apie įmonių pertvarkymą rasite čia: https://www.finorder.eu/


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar reikėtų siųsti Lietuvos karius į Ukrainą?