Antradienio horoskopas – kovo 3 d.

2015-03-03, ji24.lt
Shutterstock nuotr. / Karklo šakelė.
Shutterstock nuotr. / Karklo šakelė.

Jau pastebėjote išsprogusius karklo pumpurus? Jei ne, raskite laiko šiandien jais pasigrožėti.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ši diena jums atneš tiek džiaugsmo, kiek jūs jo padovanosite kitiems. Viskas, ką neįprasta ir novatoriška kitiems pasiūlysite, padarys jus tikra žvaigžde jūsų gyvenimo scenoje. Tokiu būdu neatsiginsite nuo gerbėjų, prašančių jūsų autografo. Nosies aukštyn nerieskite, o galvokite, kaip šią situaciją padaryti ilgalaike.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visaip bandydami prisitaikyti prie minios viešumoje ir viską daryti taip, kaip jums liepiama, šiandien nieko nepešite. O jei surasite priežasčių ir sukursite aplinkybes atlikti ką nors reikšmingo, bet visiškai unikalaus dėl savo privataus gyvenimo – įgysite neįtikėtinos jėgos. Ta pati taisyklė galioja ir jūsų vidinėms dvasinėms paieškoms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite progų pažinti naujų žmonių, įgyti naujų vertingų kontaktų ar gauti svarbos informacijos. Visa tai paskatins jus eksperimentuoti, taikyti dar iki šiol netaikytus metodus ir atrasti tai, ko net nesitikėjote. Tokiu būdu jūsų troškimai bus sočiai pamaitinti, o jūsų komandos veikla įgis neįtikėtiną pagreitį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien savo profesiniuose vandenyse galite sugauti tikrą trofėjų, kuris atneštų jums ir garbę, ir turtus. Tačiau visos jūsų pastangos bus nukreiptos ne į pagyrimus, o į bandymus visus aplink save priblokšti. Tiesą sakant, kuo keisčiau elgsitės ir kuo novatoriškesnius metodus taikysite, tuo didesnė bus premija už jūsų nuopelnus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gausite įrodymų, kokie turtingi esate tiek dvasiškai, tiek materialiai. Kiek visu tuo, kas jumyse yra unikalaus, pasidalysite ir kiek originaliai tai išreikšite, tiek prasiplės jūsų pasaulio ribos. Vieni įgis ryšių su toli gyvenančiais žmonėmis, kiti gaus pasiūlymų studijuoti ar lankyti pasitobulinimo kursus, treti bus pakviesti vykti į keliones.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tiek jausmų, tiek bendrų finansų frontuose būsite aistringi, nevaržomi ir pasiruošę eksperimentams. Tačiau nei viena, nei kita ilgai nesitęs. Džiugios patirtys sudrebins jūsų intymų gyvenimą arba jūsų finansus, tačiau greitai grįšite į pradinę padėtį.  Puiku, jei jums pavyktų paįvairinus kasdienybę, išsaugoti stabilią ankstesnę padėtį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jūsų gausos šaltiniu gali tapti jūsų draugai ar komandos nariai. Jų pagalbą, patarimus ar suteiktą galimybę sužibėti grupės veikloje matykite kaip dovaną, kuri ilgainiui jums atneš apdovanojimus ar atvers naujų galimybių. O kad tinkamiau panaudotumėte visas gėrybes, laužykite įgrisusias taisykles, susijusias su žmonių santykiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Jei profesiniai ar kiti gyvenimo tikslai jums aiškūs, ši diena jums atneš naujų galimybių darbo vietoje ar kasdienėje veikloje. Tačiau čia turėsite išpildyti kelias svarbias sąlygas: išvaduoti save nuo ankstesnių įsitikinimų apie kolegas, taikyti novatoriškus metodus, būti kūrybiškais ir nevaržyti savęs laiko ir erdvės apribojimais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Studijuojantiems ar keliaujantiems, įgyvendinantiems kūrybinius projektus ar auginantiems vaikus šiandien dera būti optimistiškiems. O kad jūsų viltys įgautų sparnus, labai svarbu žinios, toli gyvenantys žmonės, užsienio šalyse įgytos patirtys, užsienio kultūros ar kalbos bei naujausi atradimai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savo originalumą išreiškę tarp keturių savo namo ar buto sienų, šiandien patirsite, kas yra pasitenkinimas savo pastangų rezultatais. Jei norite dar daugiau dvasinių ar emocinių dovanų, pasitikėkite kitais žmonėmis. O jie, supratę, kad užima svarbią vietą jūsų gyvenime, jums įteiks ir vieną kitą materialinę dovaną.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Antroji pusė ar darbo partneriai jums padės pamatyti tai, ko gal iki šiol nematėte ar nevertinote. Į kiekvieną gautą netikėtą žinią, sutiktą naują žmogų ar atnaujintą pažintį žvelkite kaip į raktą, kuris jums atvers duris į platesnius pasaulius. Tokiu būdu galėsite dalytis savo idėjomis, mokytis, įgyti turiningų patirčių ir turėti įspūdingų pažinčių laikotarpį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būkite atidūs savo darbui, mitybai, fizinei veiklai ir kolegoms. Jie jums garantuos gausą ir spinduliuos galimybes. Deja (o gal laimei?), kasdienybėje trūks pastovumo ir nuoseklumo: viskas vieną akimirką gali tapti ne taip, kaip iki šiol. Save išreikšite ir būsite teigiamai įvertinti, darbe ar buityje pritaikydami vieną kitą naują darbo priemonę ar prietaisą.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?