„Grip“ teniso kortų montavimas

2021-11-24, Pranešimas spaudai

Naujutėlaičio „Grip“ teniso korto įrengimas gali būti puikiu sprendimu, kuomet norite mėgautis nepriekaištingu sportu. Kreipiantis į specialistus bus pasirūpinta tiek lauko, tiek vidaus teniso aikštelių montavimu pagal poreikius. Skaitykite toliau ir sužinokite apie geriausius, individualius Jums pritaikytus pasiūlymus priimtinomis kainomis.

Teniso kortų projektavimas

Vienas iš pradinių darbo etapų yra planavimas ir projektavimas. Tai ganėtinai ilgas ir kruopštus procesas, kuomet parengiami reikiami brėžiniai, nustatomi aikštelės dydžiai, montavimo aplinkybės, parenkamos medžiagos ir sprendimai. Projektavimo metu specialistai glaudžiai bendradarbiauja su užsakovu ir padeda išsirinkti reikiamas statybos medžiagas bei informuoja apie visų darbų būsimas kainas.

Teniso kortų statyba

Kuomet teniso aikštelė suprojektuota, galima imtis realių įrengimo darbų. Statant teniso kortus lauke, nukasamas gruntas, vykdomi asfaltavimo ir betonavimo darbai, dedama pasirinkta danga. Rinktis galite iš įvairių rūšių kiliminės, dirbtinės žolės, molio arba akrilinės dangos. Dangų pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių, kaip ir nuo įrengimo aplinkybių. Svarbu atsižvelgti į aplinką ir kur kortas yra įrengiamas – lauke ar vidaus patalpose. Pagal tai parenkami ir tinkamiausių dangų sprendimai.

Darbai pagal Jūsų užsakymus

Visi „Grip“ teniso įrengimo darbai yra vykdomi kruopščiai ir atsakingai, pasitelkus į darbą profesionalus, gerai išmanančius kortų statybos specifiką. Naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir gaminiai, gaunami iš patyrusių savo srities specialistų. Visa tai leidžia užtikrinti nepriekaištingą įrengtų teniso aikštelių kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl įsirengę kortus galėsite mėgautis maloniu žaidimu dar ilgą laiką.

Teniso kortai gali būti įrengiami tiek pagal mėgėjiškus, tiek pagal profesionalių sportininkų poreikius. Dangų pasirinkimas yra labai platus ir numatytas patiems įvairiausiems atvejams. Susikurkite savo norimą aikštelę ir Jūs – viskas priklausys nuo Jūsų pasirinkimo bei priimtų sprendimų.

Būkite užtikrinti – profesionali „Grip“ komanda pasirūpins visais Jūsų teniso korto montavimo poreikiais. Kreipkitės į savo srities meistrus, kurie padės išsirinkti labiausiai tinkamas teniso aikštelės dangas ir tuo pačiu užtikrins sklandžius bei kokybiškus įrengimo darbus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!