Tvirtos ir elastingos gofrokartono dėžės

2021-11-24, Pranešimas spaudai

Norint patikimų pakavimo sprendimų geriausiai pagelbės specialios gofrokartono dėžės. Jų galimas labai platus pasirinkimas, pritaikytas skirtingiems gabenimo poreikiams. Pagal tai, kas reikalinga, ir galėsite išsirinkti labiausiai tinkamas kartonines pakuotes. Skaitykite toliau ir sužinokite apie kokybiškus pakavimo sprendimus pačiais įvairiausiais atvejais.

Gofrokartono privalumai

Gofrokartonas – tai itin tvirta medžiaga, susidedanti iš kelių sluoksnių su tarp jų įterptu bangelės formos amortizuojančiu intarpu. Tokia struktūra leidžia užtikrinti viduje gabenamų daiktų saugumą, apsaugo nuo drėgmės. Jeigu daiktai yra trapūs ir jiems reikalinga patikimesnė apsauga, galimi storesnio gofruoto kartono pasirinkimai iš didesnio sluoksnių kiekio.

Išskriamos skirtingos gofrokartono kategorijos, kurios yra taikomos pagal transportavimo poreikius (E, B, C, BC, BE). Ploniausias kartono sluoksnis yra apie 1,2 mm, kai tuo tarpu storiausi sluoksniai siekia iki 7 mm ir užtikrina nepriekaištingą apsaugą viduje gabenamiems kroviniams.

Platus gofruoto kartono dėžių pasirinkimas

Gofrokartono dėžės ir dėžutės gali būti labai įvairių dydžių – nuo visai mažų iki pačių didžiausių, skirtų gabenti didelius daiktus. Specialios mažos įvairių formų dėžutės yra sukurtos konditerijos gaminiams, šakočiams, tortams, net buteliams. Didesnes storesnio gofruoto kartono dėžes tiks naudoti įvairių dydžių siuntiniams, sunkesnių daiktų transportavimui. Dėžių pasirinkimas čia gali būti labai platus. Pas gamintojus visuomet rasite tai, kas atitiks Jūsų pakavimo poreikius.

Dėžučių gamyba pagal užsakymus

Jeigu nerandate reikiamos kartoninės dėžutės pakavimui, gamintojai gali sukurti specialaus dydžio ir formos pakuotę. Individuali kartono dėžių gamyba apima nestandartinių dydžių ir dizaino gaminius. Gali būti sukurta tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius ir dizaino viziją. Kartono dėžių gamyba yra ištisas menas pritaikant modernius ir stilingus dizaino sprendimus, todėl ir ribų kūrybai negali būti. Papasakokite daugiau apie tai, kokias dėžutes norite matyti specialistams ir šie pasistengs sukurti kai ką išskirtinio.

„Carttara“ gofrokartono dėžės ir dėžutės bei kiti gaminiai iš kartono pagal Jūsų pasirinkimus. Įsigykite iš patikimų tiekėjų gera kaina!


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!